Görü

0
(0)

Çoklu kişilik bozukluğu yaşayan anlatıcı, rüyalarında görmeye başladığı pentagramın ne gibi paranormal anlamlar içerebileceğini sorguluyor.

İkinci Kişiliğim Çıktı

Yaklaşık bir buçuk senedir depresyondayım. Depresyonla birlikte çok değiştim. İkinci bir kişiliğim ortaya çıktı. Psikologuma da bu konudan bahsettim. “Çocuklukta yaşadığın travmalardan” dedi.

Şimdi bir ben varım bir de diğer ben. Her zamanki ben, gayet normal, şakacı, ortama uyum sağlayan, eğlenceli bir tipimdir. İkinci ben, gaddar sadist, duygusuz, sürekli öldürmek, katletmek isteyen, tabiri caizse “şeytan”. Ben karanlık diyorum bu bene.

Çünkü negatif bir kişilik bu ben. Black Metal’den hoşlanır mesela. Normal ben; rap, hip hop ve benzerlerinden hoşlanırım. Karanlık ben; kimseye karşı bir his beslemez…

Kana Susamışlık

Bir süre sonra inanılmaz derecede kana susamış bir vaziyete gelmiştim. Sürekli kanlı videolar izlerdim. Rüyalarımda sürekli vahşet görürdüm ve bundan zevk alırdım. Arada sırada delirmeye yaklaştığımı düşünürdüm.

Şükür ki şu aralar bu kişilik ortaya çıkmıyor. Belki de kullandığım antidepresanlardandır. Bunu çoklu kişilik bozukluğunla karıştırmayın. Benim içinde bulunduğum durum daha farklı.

İki karakter var ama ikisi de benim. Zaman zaman gelgitler olur, kimse bunun farkına varmaz. Karanlık kişiliğim geldiğinde; ağır psikopat bir manyağa dönüşürüm. Kimseye zarar vermediğimden rüyalarımda vahşet uygulardım. Adeta kana susamış gibi…

Pentagram, Ritüel…

Her neyse… Aklıma takılan bir şey var. Bir sabah yattığımda bir şeyler gördüm. Uyumamıştım daha ama birden ikinci kişiliğime büründüm. Kasvetli, karanlık bir yerde, -boş bir yer- toprağın üzerinde büyük bir pentagram

Ama demir çubuklardan yapılma… Çubuklar kızgın demirden. O kızgın demirlere sırtımı verip, ellerimle tutunarak, garip, dans gibi bir ritüel yapıyordum. Ellerim yanmıyordu ama “Ve onların evlatlarını öldüreceğim!” diye kinli bir şekilde söyleniyordum.

Pentagramın etrafında garip garip, kızgın demirlere tutunarak ilerliyordum. Sonra kendime geldim. “N’oluyo lan?!” filan yaptım.

Çözemediğim konu şu: Bütün bunlar neyin nesi şimdi? Doğrusunu söylemek gerekirse, o görüyü görene kadar pentagram nedir, neyin nesidir onu bile bilmezdim…

Bu yaşadığım çok garip bir deneyimdi. Ne yaşadığım hakkında fikri olan var mı? Musallat filan demeyin hiç sanmıyorum… 

Facebook Grubu

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet