Eşimin Kılığındaki Cin

0
(0)

Yaşanmış Kısa Cin Hikayeleri – Yeni evli bir kadın, gece eşiyle yatarken siyah bir varlık veya bir cin tarafından nasıl korkutulduğunu, taciz edildiğinin hikayesini anlattı.

Adım Sıla, 25 yaşındayım… O güne kadar karabasanlarla ve buna benzer olaylarla ilgili birçok söylenti duydum. Ama o güne kadar hiç yaşamamıştım ve ben bu tarz konulara karşı hassas biriyim. Gece bir anda uykumdan uyandım. Esim yanımda arkası bana dönük uyuyordu.

O ara saat kaçtı tam emin değilim ama sanırım sabaha karşı olması gerek çünkü bu olay bittikten hemen sonra sabah ezanı okundu. Eşim uyuyordu. Ben kapıdan tarafta yatarım. Pencereden vuran ışık yüzünden daima odada loş bir ışık olur. Bir an kafamı çevirdiğimde kapının önünde siyah bir şey gördüm.

Gölge gibi; vücut hatları belli idi ama yüzünü göremiyordum. Bir elini beline koymuş öyle duruyordu. Rüya mı gerçek mi bilemedim ama o an hiçbir şekilde kıpırdayamıyordum. Nefesimi bile çok zor alıyordum. Fazla geçmeden üzerime doğru gelmeye başladı. Yürümüyordu da sanki havada süzülüyordu. Üzerime abandı.

Omuzlarımdan tutup beni yatağa bastırdı. Ses çıkaramıyordum, hareket edemiyordum. Yatakta beni öyle bir silkeliyordu ki yatağın başlığının duvara vurarak çıkardığı sesi duyabiliyordum. Burnumun ucunda simsiyah bir varlık, hala rüya mı gerçek mi diye düşünürken odada uyuyan kızım aklıma geldi.

Acaba ona bir şey yapar mı diye. O anda nasıl olduysa sol kolumla eşimin üzerini açıp onun kolunu sıkarak uyanmasını sağladım. Eşim kalktı bana döndü ve baktı. Ben de ona bakıyordum. Diğer taraftan da hala o varlık omuzlarıma bastırıyordu. Eşim oturur vaziyette ayaklarımın üzerinden geçerek yatağın ayak ucuna oturdu.

Eşimin, ayaklarımın üzerinden geçtiğini hissettim ve hala da bir ayağımın üzerinde oturuyordu. Bunu hissettiğimde yaşadığımın bir rüya olmadığını anladım. Sonra eşim bana dönüp dedi ki “Oh canıma değsin! Ne güzel de yapıyor sana”. Sonra gülmeye başladı. O anda söylenenler aklıma geldi.

Bildiğim ne kadar dua varsa kelime-i şehadet getirerek içimden okudum. O varlık hala üzerimdeydi. Gözüm önce kapalıydı. Ağırlığın omuzumdan kalktığını hissedince gözümü tekrar açtım. Açar açmaz o varlık “puf” diye ortadan kayboldu. Hemen yataktan doğruldum. Eşime baktığımda arkası dönük ama üzeri açık uyuyordu.

Bir an yine düşündüm “Rüya mıydı?” diye ama değildi… Sonrasında sabah ezanı okundu. Uyuyamadım. Sabah eşime sorduğumda bana gece hiç uyanmadığını, böyle bir şey yaşamadığını söyledi…

Ana Sayfa

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet