Bırakın Kedi Kılığında Kalsınlar

23
0
(0)

Cinli Korku Hikayeleri – Gece yarısı düğünden dönen iki genç kızın, terk edilmiş bir evin önünde gördükleri kedi yavrusunu takip etmeleri sonucunda yaşadıkları büyük korkunun hikayesi.

Kız Başımıza Yolda…

Trakya taraflarında bir köyde yaşıyorum. Bir gün kuzenim Selen’le birlikte köyden bir tanıdığımızın düğününe gitmiştik. Her şey çok güzeldi; halay, çiftetelli roman havası… filan derken vakit hayli geç olmuş. Biz tabi eğlenmekten, göbek atmaktan; zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmadık. Bizim ev, kuzenimin eviyle yan yana ve o sırada bulunduğumuz noktaya göre köyün diğer ucunda kalıyor. Bulunduğumuz yerden eve varışımız yürüyerek yarım kadar tutuyor. Köy yeri olduğu için ve zaten herkes birbirini tanıdığı için kuzenimle ben, gecenin geç bir saati de olsa, o yolu kız başımıza yürüyerek geçmekte bir sakınca görmedik.

Yola koyulduk. Kuzenimle beraber yürüyoruz. Köy her ne kadar bizim köyümüz de olsa; gece karanlığında bazı yerler oldukça ürkütücü olabiliyor. Her ne kadar birbirimizin varlığından cesaret alsak da insan ister istemez korkuyor ama ne kuzen ne de ben birbirimize bir şey diyemiyoruz. Sanki korkumuzdan hiç söz etmezsek, başımıza da bir şey gelmez gibi bir his vardı sanırım ikimizde de. 

Kapının Önünde Küçük Bir Kedi

Related Posts

Köydeki eski, terk edilmiş bir evin yanından geçerken kapının önünde küçük bir kedi gördük. Benim kuzen kedileri çok sever zaten. Kediyi yakaladı ve  sevmeye, okşamaya başladı. Sonra içeriden başka bir kedi sesi daha geldi. Kuzen “Aaa, burada kimse yok! İçeride kediler var. Gelsene; bakalım.” dedi. Tabi ben korktuğum için ilk tepki olarak “Saçmalama; hadi gidelim hemen buradan!” desem de kuzen çok inatçı biriydi.

Tabiki yine o ve meşhur inatçılığı galip geldi; karar verdik kedilere bakacağız… Ben kapıyı zorladım biraz. Bir müddet zorladıktan sonra kapı açıldı. İçerisi zifiri karanlıktı. Etrafı aydınlatmak için telefonun fenerini açtım. Merdivenlerin önüne geldiğimizde; aman Allah’ım! O da ne?! İçeride 60 yaşlarında bir kadın. Siyahlar içinde. Yüzü de hiç tanıdık değildi; ilk defa görüyordum. Kuzenim çığlık attı korkudan.

Bırakın Kedi Kılığında Kalsınlar

Kadın bize bakıp, kısık ve bana çok ürkütücü gelen bir ses tonuyla “Bırakın; kedi kılığında kalsınlar. Rahat bırakın onları. Uzak durun buradan; sonunuz kötü olur yoksa!” dedi. Ben ve kuzen korkudan tek kelime konuşamadık bile. Sonra bir kedi ayağımın yanından geçti. Üst kata çıktı. Biz hemen koşarak oradan uzaklaştık. Kuzenim altı ay psikolojik tedavi gördü orada yaşadığı korku yüzünden. Bense hala uyurken korkuyorum, rüyalarıma giriyor…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] Bırakın Kedi Kılığında KalsınlarCin Vakası – Kedi Kılığına Girmiş Cinler […]

  2. […] Bırakın Kedi Kılığında KalsınlarCin Vakası: Bırakın Kedi Kılığında Kalsınlar […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin