Arkadaşımın Evindeki Tuhaf Olaylar

0
(0)

Paranormal Hikayeler – Bu olayı yaşayan en yakın arkadaşlarımdan birisi… Bir arkadaşım, uzun zamandır kara büyüden muzdarip.

Birkaç defa yediğine ya da içtiğine bir şeyler karıştırılıp, düşük yapmasına sebep olundu. Birkaç ay önce, onu ziyarette gittiğimde, evde garip seyler fark ettim. Ancak onun korktuğunu bildiğim için bir şey söylemedim. Sadece evde aşırı bir ısı değişimi hissetim; onu söyledim. İlerleyen saatlerde; bana bir şey anlatmak istediğini söyledi ama ben “Bırak; daha sonra söyle. Şu anda söylersen ben etkisi altında kalırım. Ama yarın sabah, her şeyi ayrıntısı ile konuşuruz” dedim…

“İyi geceler” deyip, yatmaya gittim. Birkaç dakika sonra eşim geldi. 10-15 dakika sonra, eşimin yattığı tarafta, direkt eşime bakan bir adam gördüm. Lacivert giysili; palto olabilir, askeri üniforma, pilot üniforması vs. olabilir… Eşim yataktan kalmaya kalksa kafa kafaya geleceklerdi. Daha sonrasında ise pencerenin dışında, direkt yatak odasına bakan bir şahıs gördüm. O gece evde, masada otururken, dizlerimi saran bir sıcaklık oldu ve yüzüme sıcak hava üflendi. Nefes gibiydi sanki ama gerçekte ne olduğunu bilmiyorum.

O gece rüyamda bir kız gördüm. Yüzü bembeyazdı. “Black Swan” filminde oynayan Nathalie Portman’a benziyordu. Ama o zaman “Black Swan” sinemalara gelmemişti. Bir haç takıyordu. Tek fark; haçın üstünde beyaz taşlar vardı. Siyah kanatları olan kız, devamlı süs havuzuna dalıp çıkıp; bana bakıyordu. Çevresinde insanlar toplanmış, bakıyor ama hiçbir şey yapmıyorlar, sadece bakıyorlardı. Arkadaşım, haçın düz mü yoksa ters mi olduğunu sordu. Bense aradaki farki tarif edemeyeceğimi söyledim.

Arkadaşımın evinde, benim yattığım tarafta, yerdeki halıda kan lekesi olduğunu gördüm… O gün evden ayrılmadan önce arkadaşım. “Sana göstermek istediğim bir şey var” dedi ve halıdaki kan lekelerini gösterdi. Arkadaşımın evinin bulunduğu bölgedeki binalar 2006 yılında inşa edilmiş. Ancak evlerin inşa edildiği alan çok eskiden hayvan kesim merkezi olarak kullanılıyormuş. Ev şehir merkezinde. Bunu düşünürsek 150-200 yıl belki de 1800’lü yıllara kadar uzandığını söyleyebiliriz bölgenin tarihinin.

Evde ben veya başkaları tarafından görülen tuhaf şeyler bunlarla sınırlı değil. Mesela arkadaşım, evinde; bisiklete binen ve “Nananana” diye şarkı söyleyen, küçük bir kız görmüş. Yine evde Asyalı bir çift ve kızlarını görmüş. Bir diğer sefer ise zenci bir adam görmüş.

Arkadaşımın küçük kızı, bir arkadaşlarının ve aynı yaşlardaki kızı da görmüş ve halen daha “Arkadaşım nerede?” diye soruyormuş. Yine arkadaşlarının küçük kızı, o evin yatak odasında birkaç varlık görmüş ve kıza “Git buradan! Buraya girme!” demişler. Çocuk, ağlaya ağlaya gelip, gördüklerini anlatmış. Ama kızın ailesi çocuğa kızmış ve “Saçmalama! Teyzeni rahat bırak. Bak bize yemek pişiriyor” demi. Bundan sonra küçük kız, yatak odasının önünden bile geçmemiş. Bir gece ben, yine rüyamda bir şeyler gördüm o evle ilgili. Arkadaşımın evinde, o taşınmadan önce gerçekleşen bir cinayetle ilgili. Ama elimde kanıt yok…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment
  1. […] Çatalca’nın Kabakça köyü. Babam, dedem, üvey babaannem ve amcamın çiftlikte başarından tuhaf olayları dinleyerek büyümüştüm. Sırf o hikayelerden kitap yazılır ama o zamanlar inanmıyorduk […]