Zorba ve Kötü Niyetli Kişilerden Korunmak İçin Okunacak Dua

0
(0)

Zorba ve kötü niyetli kişilerle karşılaşmamak için okunabilecek dualar hakkında bilgi veren makale. Kendinizi koruyabileceğiniz duaları öğrenin.

Bu esmanın zikir adedi 490, zikir saati Merih, günü salıdır. Kötü niyetli, zorba ve zalimler bu esmayı okuyan kişiyle karşılaşmak istemezler.

El Mümit Esması

Allah Teala’nın bu mübarek esması “Yarattığı canlılar için ölümü yaratan, öldüren” anlamına gelir. El Mümit esmasının zikir adedi 490, zikir saati Merih, zikir günü ise salıdır.

Zorba ve Kötü Niyetli Kişilerle Karşılaşmamak İçin Dua - El Mümit Esması
Zorba ve Kötü Niyetli Kişilerle Karşılaşmamak İçin Dua – El Mümit Esması

Düşmanını Hasta Etmek Dua

El Mümit esması genelde düşmanlar üzerine okunur. Bu isim okunarak düşmanlara üstünlük sağlanır. Düşman ya mağlup olur ya da hastalığa yakalanır.

Zorba ve Kötü Niyetli Kişilerle Karşılaşmamak İçin

Bu ismin zikrine devam edenler için kalplerde muhabbet yaratılır. Kötü niyetli, zorba ve zalimler okuyan kişiyle karşılaşmak istemezler. Şayet karşılaşırsalar okuyan kimseye iyilik yapmaktan ve hizmet etmekten başka bir şey yapamazlar. Merih saatinde 490 defa okuyan hasımlarının şerrinden korunur.

Kötü Huylardan Kurtulmak İçin

Her gün 490 kere bu esmayı zikreden kimsenin kalbinden; haram sayılan dünyevi zevkler ve aşklar çıkar, şehvet yok olur. Kötü huylarından kurtulur, harama meyli kalmaz. Bu ismi zikreden nefsinin şerrinden emin olur; Allah okuyanı hak yola sokar.

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet