Hamama Giden Cinlenir

42
0
(0)

Korkunç Hikayeler – Öğrenci yurdunun hamamında alem yapan cinlerle karşılaşan gencin korkunç hikayesi. Farklı versiyonları da olan meşhur, anonim bir hikayedir.

Korkunç Hikayeler – Türkiye’nin en büyük illerindeki bir erkek öğrenci yurdundaki öğrenciler, sabahın ilk ışıklarında hamama gitmişler. Pek çok kişi burada yıkanmış. Üzerinden bir süre geçtikten sonra hamamda kalan son çocuk, etrafında kimsenin kalmadığını görmüş.

Burada kimse olmadığı halde bile hamamda çok büyük bir gürültü varmış. Yan taraftan gelen gürültünün nedenini merak eden çocuk o tarafa doğru yönelmiş. Gördüğü manzaranın korkunçluğundan dolayı çocuğun resmen aklı başından gitmiş.

Related Posts

Sekiz tane tuhaf adam, hamamda kendi aralarında eğleniyorlarmış. Adamların hepsinin de ayakları tersmiş. Çocuk bu manzarayı gördükten sonra çığlıklar içinde oradan ayrılmış. Koşa koşa bulunduğu yerden gitmek isterken, ayağı takılarak yere düşmüş. O halini gören üç kişi çocuğun yanına gelerek ne olduğunu sormuşlar.

Çocuk panik haliyle hamamda başına gelen olayları anlatmaya başlamış. Bunun üzerine çocuğun anlattıklarını gülerek dinleyen kişiler de “Nasıl yani ayakları bizimkiler gibi mi tersti!?” diyerek kendi ayaklarını göstermişler. Meğer çocuğun bir arada bulunduğu o kişiler birer cinniymiş. Çocuk bu olaydan sonra eşyalarını toplayıp o yurttan ayrılmış. Bir daha da yurdun bulunduğu muhite bile yaklaşmamış.

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler 

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] diye sorunca Görevli de “Ne var, benim de çarpık!” diyor. Adam bunun üzerine korkup hamamdan çıkıyor. Kapıdaki görevliye içerde olanları anlatınca görevliden de aynı cevabı […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin