Skip to content

Yatağımdaki Ateşten İnsan Silueti

Paranormal Hikayeler – Ayağa kalkıp yatağa baktığımda; uzun boylu bir insan silueti gördüm. Baştan sona ateş ve kor gibiydi ve kolları açık “Gitme” der gibiydi…

Paranormal Hikayeler – Merhaba arkadaşlar. Benim olayım yaşadığım birçok paranormal olay var. Ancak içlerinde yıllardır kafama takılan en ciddisine cevap bulmak istiyorum. Dinle alakası olmayan, deist denecek seviyede dinsiz biri olmama rağmen çocukluğumdan beri; ama uykumda ama uyanıkken bir takım varlıklar tarafından rahatsız edilmekteyim. Diyebilirim ki buna artık bağışıklık kazanmış durumdaydım. 

Anlatmak istediğim olay 20:10:2009 sabahı, ezan saatinde gerçekleşti. Saniyi dalgıcı olarak çalıştığım iş dolaysıyla 2 aydır abimin evinde kalmaktaydım. O sabah arkadaş beni sabah erken evden alacaktı. Dolayısıyla o sabah çok erken uyandım. Ancak yatakta arkamdan biri bana sarılmış, bırakmıyordu. Çok mücadele ettim ve son anda ezan sesiyle bir anda boşa çıkıp, yataktan düştüm. Hemen ayağa kalkıp yatağa baktığımda; uzun boylu bir insan silueti gördüm. Baştan sona ateş ve kor gibiydi ve kolları açık “Gitme” der gibiydi. 

Tam o sırada telefonum çaldı ve arkadaş “Geliyorum; hazırlan!” dedi. Gitmekle gitmemek arasında çok tereddüt ettim. Yaptığımız iş oldukça riskli bir iştir ama o gün işin son günüydü ve gitmem gerekiyordu. Yol boyunca nişanlıma mesaj atıp “Bugün bir şey olacak. Bana bir şey olursa… Olacağını biliyorum…” demek istedim fakat olmazsa diye gereksiz endişelendirmemek adına yazmadım. 

Ve işe başladık ve yoğunluktan olayı unuttum. O gün öğle yemeğinde, yemeğimden aşırı kalın, çok uzun bir saç çıktı ve yemek yiyemedim, işe erken başladım.  20:10:2009 saat 14:30’da askıda duran 6 tonluk blok kopup, sağ bacağımı parçaladı, sol kalcamı kırdı ve sol topuğumu ezdi. Şu an sağ bacağım diz altından ampute yani kesik. 

O gün beni İstanbul’da hiçbir hastane kabul etmedi. Aşırı kan kaybı neticesinde “Zaten ölecek; bizde ölmesin…” diye. Fakat çalıştığım tersanenin sahipleri ağırlıklarını koyup, Bursa Uludağ dekanına kabul ettirmişler. Hemen oraya nakledildim. “%5 yaşar.” denildi. İki gün koma ve yoğun bakımdan sonra yaşama tutunmayı başardım… Şu an tek bilmek istediğim: Beni o kazaya göndermek istemeyen güç neydi? İyi niyetli olsa neden ateş figüründeydi? Gitmeseydim ne olurdu?..

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler 

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.