4 Kısa Yaşanmış Cin Hikayesi

29
0
(0)

Cinli Korku Hikayeleri – Anlatıcıları tarafından gerçekten yaşandığı iddia edilen 4 kısa yaşanmış cin hikayesi. Okuyacağınız hikayelerin başlıkları ise şöyle: Cin Çağırma, Düğün Alayı, Gece Dışarıya Sıcak Su Döktüm, Kız Arkadaşıma Büyü Yapmışlar.

Cin Çağırma

Related Posts

Benim annem anlattı bu yaşadığı olayı. Annem bizzat yaşadığını söylediği için tamamen gerçek olduğuna inanıyorum. Bir gün annem (15 yaşında evlenmiş) arkadaşlarını eve çağırmış. Neriman teyzem de annemlerin alt komşusuymuş. Annem ablama hamileymiş o zaman. Sonra Tezcan teyzem “Cin çağıralım” demiş. (O cinlere hala meraklıdır ve akıl hastanesinde yattı.) Annem de çocuk aklı işte “Tamam” demiş. Çağırmaya başlamışlar. Annemin en alt komşusu Safiye teyze gelmiş bu sırada.

Tabi annemler o arada her şeyi toparlamışlar ve koltuğun altına koymuşlar. Safiye teyze gittikten sonra annemler tekrar çağırmışlar. O zaman cin çok kızmış ve durmadan kağıda bir şeyler yazıyormuş. Annemler korkmuş. Annem bu olayı babama anlatamamış. Gece annem ile babam uyurken babam bir anda kalkmış ve annemin boğazını sıkmaya başlamış. Annem o yüzden şimdi hala boğazından rahatsızdır. Annem o anda babamı çimdiklemeye başlamış. 

Babam acı ile uyanmış. (Babam bunu uykusunda yapıyormuş.(İçine cin girmiş çünkü.) Babam uyandıktan sonra anneme “Noluyo?” demiş. Annem öksüre öksüre anlatmış. Babam, anneme su getirmeye gitmiş. O anda babam yerden yükseldiğini ve buzdolabının hizasında olduğunu, ayaklarının yerden kesildiğini anlamış. O anda bir çığlık koparmış babam. Annem kalkmış ne oluyor diye. Babam yerde yatıyormuş baygın. Annem hemen hastaneyi aramış ve babam bir süre sonra iyileşmiş. Babam ne olduğunu anlamış ve evden taşınmışlar. 

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] Kısa Cin Hikayeleri – 1Yaşanmış Kısa Cin HikayeleriYaşanmış Kısa Cin Hikayeleri – 2Yaşanmış Kısa Cin HikayeleriYaşanmış Kısa Cin Hikayeleri – 3Yaşanmış Kısa Cin […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin