Cinler Beni Cezalandırmak İstiyor Gibiydi

14
0
(0)

Cinli Korku Hikayeleri – Yaşadığı paranormal deneyimi paylaşan okurumuz, bir gece cinlerin gelip, kendisini nasıl korkutmaya çalıştıklarının hikayesini anlattı:

Lise sona giderken bir arkadaşımın üç harfli dedikleri varlıklarla ilişkisi oldugunu öğrendim. Arkadaşımı çok sevdiğim için cinleri araştırmaya başladım ben de. Çok araştırdım ve her yerden “cinlerden nasıl kurtulunabilir” ya da “nasıl cin edinilebilir” tarzında çok fazla şey buldum. Özellikle o çok sevdiğim arkadaşımın yaşadığı olayları araştırdım, öğrendim olabildiğince.

Rüya mı Astral Seyahat mi

Bunun sonucunda bir gece yatağımda yatarken uykuya henüz yeni dalmışken rüya görmeye başladım. Yalnız; her zamankilerden değişik bir rüyaydı. Sanki ruhumun yataktan kalktığını hissettim. Ruhum bir anda bedenimden ayrıldı ve birden televizyonunun içinden; beyaz pelerinli üç kişi çıktı. Yeşil renkte gözleri (mercan yeşili) olan, parmakları çok uzun yaratıklardı. Ellerinde çatalımsı asaları ile bu üç kişi üzerime doğru gelmeye başladılar.

Related Posts

Başımı çevirdiğimde; bedenimin hala yatakta olduğunu görebiliyordum. O kadar korktum ki bir anda daha önceden bilmediğimi sandığım duaları okumaya başladım. Ben dua okumaya başlayınca birdenbire geri çekildiler. Dua okumayı bırakınca tekrar üstüme yürümeye başladılar. O zaman onları o şekilde kaçırdım. Üçü birden gittiler fakat sonradan biri geri döndü birdenbire.

Sanki cinlerin alemini çok araştırdığım için beni cezalandırmak, korkutmak istiyorlarmış gibi ama ben hiç korkmadım. Aksine; üzerlerine bile gittim. Dua okurken kaçıyorlardı benden ama bunlar bildiğim dualar değillerdi. Daha önce hiç duymadığım bilmediğim dualardı bunlar. Ancak sonradan öğrenebildiğim kadarıyla cinlerden kalıcı olarak kurtulmanın tek yolu ise Hz. Peygamberin yazmış olduğu mektubu (cin mektubu) yakmakmış…

Artık Rüyalarımda Geleceği Görüyorum

Sonraki gece ise sarı renkli kamburu olan bir yaratık, ben uyurken; bir yan cama, bir benim camıma atlayıp duruyordu. Onu görünce yine dua okumaya başladım. Anında gitti ama bu olaylardan bana kalan bir şey vardı: Artık gelecekte olacak olan bazı olayların gününü hatta saatini bile rüyalarımda görebiliyorum. Hatta bazen ayakta iken yani uyumuyorken güpegündüz bile; iki saniye farkla gözümün önünden birden bire bir olay geçiveriyor. Ve hemen ardından gördüğüm olay veya durum gerçekleşiyor.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin