Cinler Benimle Uğraşıyor

Daha önce “Cinler Beni Kaçırmaya Çalıştı” başlığı ile cinlerle olan bir deneyimini aktardığımız Instagram takipçimiz, cinlerle ilgil olarak yaşadığı diğer bazı deneyimleri anlatmaya devam ediyor.

Euzü Besmele Çekince Kaçtı

“…Bunu yapmanın çok faydası var ama önemli olan soğukkanlı olmak.”

Bir keresinde; onlardan biri (cinler) çocuğumu, bir gece vakti yatağından doğrultmuş, sohbet ediyordu. Karanlık olduğundan silueti tam belli değildi ama boyu ortlalama 1.40, 1.50 civarlarındaydı… “Allahü ekber! Bismillahirrahmanirrahim!” dediğim esnada; açık olan banyo kapısına doğru kaçtı.

O anda “Euzu besmele” çekmeye başladım. Bunu yapmanın çok faydası var ama önemli olan soğukkanlı olmak. Tabi böyle bir durumda karşılaşında kaçımız, ne kadar soğukkanlı olmayı başarabiliriz onu bilemem… 

Yakaza Ciniydi

“…“demon“lara dair ipuçlarına ulaştığımı düşünüyorum.”

Daha sonra yaptığım araştırmalardan anlayabildiğim kadarıyla; geceyarısı çocuğumu rahatsız eden o yaratık bir yakaza ciniydi… Benim olayı (Daha önce sitemizde ve instagram hesabımızda paylaşılan “Cinler Beni Kaçırmaya Çalıştı” başlıklı hikaye) araştırdığımda ise “demon“lara dair ipuçlarına ulaştığımı düşünüyorum. Allah cümlemizi görünen ve görünmeyen zararlı varlıklardan korusun…

Tüylerim Diken Diken Oluyor

“… çok çok acayip bir duygu hissediyorum…”

İster inanın, ister inanmayın; onları hissettiğim an, -yanımda birileri varken olsun yahut yalnızken- çok çok acayip bir duygu hissediyorum… Bazende ne düşünüyorum biliyor musunuz; -belki saçma gelecek ama- sanki benim onlarla transa geçmemi istiyorlar gibi… Onları hissettiğim an tüylerim diken diken oluyor. Bir anda oluyor bu his.

Transa Geçmemi İstiyorlar

Böyle olduğu zamanlarda hiç arkama bakmam. Tam aksine; ağır hareketlerle yatağıma uzanırım. Çünkü aksini yaptığım zamanlarda yatak odamın kapısını tekmeliyorlar. Efendimizin (s.a.v.) adı üzerine Allah’ıma yemin ederim ki bu böyle… O yüzden transa geçmemi istiyorlar diye düşünüyorum…

Bitişiğimizde Mezarlık Var

“… Bulunduğum yer köyün dışında, orman mevkiinde.”

Gerçekten Yaşanmış Cin Korku Hikayesi

Onlarla (cinlerle) ilgili en son daha birkaç hafta önce bir şeyler yaşadım. Ben Bursa’da yaşıyorum. Balıkesir yolunda bulunan bir köyde (İsmini vermek istemiyorum şu an) çiftliğimiz var. İçinde de hayvanlar vardı ama onları kısa bir süre önce sattık. Tabi haliyle dam denilen, diğer adıyla besihanede şu anda hayvan vs. yok… Ben de haliyle göz kulak olmak amaçlı kalıyorum orada. Bulunduğum yer köyün dışında, orman mevkiinde. Hemen bitişiğimizde de mezarlık var. Kaldığım yer tek göz oda.

İçimde Bir Sıkıntı

Evin tavanını temizlemek amacıyla merdivenden çıkmıştım. Çıkıp, tavanın zeminini incelediğimde; ince, bez tarzı bir şey serilmiş olduğunu gördüm. Üstüne de toprak dökülmüş… Üzerinde fazla durmadım; tavanı ve toprakları temizlemek gayretinde bulundum. Tam biraz biraz temizlemeye başladım ki içime bir sıkıntı, kötü bir his doldu.

Kaynağı Belirsiz Tuhaf Sesler

“… Önce yanıldığımı düşündüm ama daha beş dakika geçmeden bu sefer tavandan sesler gelmeye başladı.”

Bunun üzerine bıraktım temizlemeyi ben de. Bir de akşam vaktiydi… Odama geçip kapıyı kapattım. Biraz televizyon, biraz telefon derken vakit geceyarısı. Vakit iyice ilerleyince ışıkları kapatıp yattım. Tam uykuya dalacakken damın içerisinde sesler ve ayak sesi gibi bir şeyler duydum… Önce yanıldığımı düşündüm ama daha beş dakika geçmeden bu sefer tavandan sesler gelmeye başladı.

Birilerinin gezindiği apaçık ortadaydı! Sonrasında hemen dua okumaya başladım fakat sabah namazı vakti girdiğinde anca ve zar zor uyudum. Şu anda hala orada kalıyorum fakat kesinlikle ve kesinlikle bir daha ne olursa olsun yukarı çıkmayacağıma yemin ettim. Zaten o olaydan sonra üç harflilerin sevdiği yerler aklıma geldi… Çok şükür; bir süredir tuhaf bir olay yaşamamıyorum. Rabb’im uzak eylesin. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CİN DENEYİMİ: CİNLER BENİ KAÇIRMAYA ÇALIŞTI

CİN DENEYİMİ: ELİNİN ORTASI DELİK

CİN DENEYİMİ: ATEŞ SARISI RENGİNDE BİR SİLUET

Keşfet

Leave a Reply