Cinlerle Nasıl Temas Kurdum

0
(0)

Paranormal Deneyim – Yaşadığı paranormal deneyimi paylaşan okurumuz, cinlerle ilk olarak nasıl temas kurmayı başardığını ve sonrasında paranormal yeteneklerinin nasıl geliştiğini anlattı:

Bende bazı gariplikler var. Sizlerle paylaşmak istiyorum belki bu tarz şeyler yaşayan başkaları da vardır… Ben bundan birkaç yıl öncesinde hep cinlerle temas kurmak isterdim. Çünkü cinlerle bağlantısı olan insanları tanıyordum ve onlar zannettiğim kadarıyla cinler sayesinde diğer insanları beyinlerini okuyabiliyorlardı. Birçok şeyi cinlere sorup öğrenebiliyorlardı. Ben de bunları yapabilmeyi çok istedim…

Sorduğumda bana demişlerdi ki “Onları düşünmek davettir.” Bu bilgiyi öğrendikten sonra cinlerle temas kurabilmek için ben de her gece yatarken onları düşünmeye başladım. Bütün ışıkları kapatır, tek bir noktaya odaklanır ve onları düşünürdüm. Bu gerçekten işe yaradı ve uzun denemelerim sonucunda onlarla bağlantı kurabildim. Ancak çok korktuğumu da belirtmeliyim.

Çünkü insanları korkutmaktan gerçekten hoşlanıyorlar. Ne zaman yanıma gelseler elim ayağım kesilir, kıpırdayamazdım. Dilim bile dönmezdi. Konuşmaya çalışırdım ama sesim çıkmazdı bir türlü. Başımda çok feci bir acı, ağrı oluşurdu. Bu ve benzeri hadiseler birkaç ay boyunca belirli geceler devam etti. Ancak daha sonraları bende bazı değişik durumlar ortaya çıkmaya, gelişmeye başladı.

Gözlerim açıkken resmen rüya görmeye başladım. Gözlerimi kapadığımda sanki bir yolculuğa çıkıyordum. Çok garip yerler görüyordum. Sanki bir filmin içinde gibiydim. Adeta kendimi dışarıdan izliyordum. Tarifi çok güç o zamanlarda yaşadıklarımın. Bunun yanı sıra hislerim de aşırı güçlenmeye başladı. Altıncı hissim çok gelişti. İnsanlarla konuşurken onlardan çok garip elektrikler almaya başladım.

Mesela birileriyle el sıkıştığımda elime resmen elektrik çarpıyordu. Birisinin resmine baktığımda burnuma kokular geliyordu. Her baktığım resimde burnuma başka başka kokular geliyordu. Bütün bunlar böyle safha safha ilerledi ve yeteneklerim iyice gelişti. Korkutucu olduğu kadar eğlenceli de bulmaya başladım. Artık iyice alışmıştım sanırım bu değişikliklere. Ama sanırım bütün bunların sonucunda vücudum gerçekten çok bitkin olmaya başladı.

Sanki bütün enerjimi alıyorlardı. En sonunda bu varlıklardan kurtulmaya karar verdim… Uzun uğraşlar sonucu nihayet; çok zor da olsa kurtulmayı başardım. Ama hala etkisinden tam olarak kurtulmuş sayılmam. Hala altıncı hissim çok kuvvetli. O elektrik ve koku alma durumu hala devam ediyor. Şimdi yeni bir şey daha keşfettim. Beynimi boşaltıyorum, hiçbir şey düşünmeden odaklanıyorum bir noktaya ve sanki vücudumdan ruhum çıkıyor gibi hissediyorum.

Sanki yavaş yavaş yükseliyorum ama devam etmeye korkuyorum. Ölecekmişim gibi geliyor çünkü. Gözlerim kararıyor bunu yaparken resmen. Dünyayla bağlantım kopuyor. Bedenimden çıktığımı hissediyorum. Rüyalarım da gerçek oluyor ama öyle hemen  değil. Bir rüya gördükten üç dört ay sonra aynısını gerçek hayatta da yaşıyorum. Bir de şöyle bir durum var: Rüya görüyorum ama rüyaya istediğim an müdahale edip, seyrini değiştirebiliyorum. Benden başka bu tarz olaylar yaşayanlar var mı yoksa bir tek bende mi oluyor onu merak ediyorum.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment
  1. […] Cinlerle Temasım ve Başıma Gelenler […]