Sıkıntı Yüzü Görmemek İçin Kafi Esması Vefki

109
0
(0)

Dünyada sıkıntı yüzü görmemek için Kafi esmasının altılı vefki nasıl yazılır ve kullanılır? Bu yazımızda, havas ilminin en etkili uygulamalarından biri olan Kafi esmasının altılı vefki ile ilgili bilmeniz gerekenleri anlatacağız. Bu yazıda Kafi esmasının anlamı, fazileti, yazma vakti, madeni, taşı, buhuru ve meleği gibi detayları öğrenerek, bu vefki hayatınızda nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz. Havas, esmaül hüsna ve etkili dualar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Paranormal Haber okumaya devam edebilirsiniz.

Kafi Esmasının Anlamı ve Fazileti

Kafi Esması, Allah’ın 99 güzel isminden biridir ve “her şeye yeten, her şeye kâfi gelen” anlamına gelir. Bu ismi zikredenler, hayatlarında her türlü hayır ve berekete nail olur, sıkıntı ve belalardan korunur. Bu ismin ebced değeri ve zikir sayısı 111’dir. Zikir günü pazar, zikir saati güneştir (sabah güneş doğarken ve ikindi sonrası).

Kafi Esmasının Altılı Vefki

Related Posts

Pazar günü sabah saat 6, aşağıdaki kafi esmasının altılı vefkini çizme vaktidir. Madeni altın, taşı kırmızı yakuttur. Buhuru ned ve anberdir. Bu vakitte yazılanları Zağferanla yazmak iyidir. Meleğinin adı İykail yardımcısı (yeryüzündeki) İykatuş’tur.

Bir kimse bu vakitte Kafi esma-i şerifinin altılı vefkini çizip, taşısa bütün hayırları kendisine celp eder. Rızkında bereket olur. Dünyada sıkıntı yüzü görmez. Bütün düşmanlarına Cenabı Hakk kafi gelir. Amma daima abdestli olmak lazımdır. Müseddes vefk aşağıda çizili haldedir. Bu vefkin kenarlarına da Kafi esma-i şerifi yazılırsa çok büyük faydalar husule gelir. Altılı vefk budur:

Dünyada Sıkıntı Yüzü Görmemek İçin Kafi Esması Vefki
Dünyada Sıkıntı Yüzü Görmemek İçin Kafi Esması Vefki

Bu yazımızda, Kafi esmasının altılı vefki ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi anlattık. Bu vefki kullanarak dünyada sıkıntı yüzü görmemek ve hayatınızda bereket ve huzur sağlamak için, yazma vakti, madeni, taşı, buhuru ve meleği gibi detaylara dikkat etmeniz gerektiğini öğrendiniz. Eğer havas ilmi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, sitemizdeki diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz. Örneğin, Havas İlminde Vefk Nedir? Nasıl Yazılır? yazımızda, havas ilminin en önemli uygulamalarından biri olan vefkler hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Paranormal Haber’de havas ilmi ile ilgili daha fazla yazı için bizi takip etmeye devam edin! Wiki / Esmaül Hüsna

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin