Cinlere Karşı Evde Kolay Muska Yapımı

Cinlere karşı, onların şerrinden korunmak için evde kendiniz kolayca yazabileceğiniz basit bir muska ile korunabilirsiniz.

Evde yazılabilecek denli kolay ve tesirli olan bu muska, evinde bulunduranı yahut üzerinde taşıyanı sadece cinlerin şerrinden değil, insanların kötülüklerinden de korumakta tesirlidir.

Cinlere Karşı Evde Kolay Muska Nasıl Yapılır

Cinlerin şerrinden ve uğursuz, kötü niyetli insanların kötülüklerinden korunmak için kaleme alınacak muskanın hazırlanması için herhangi bir özel kağıt, mürekkep yahut başka bir malzeme gerekmemektedir. Yazımı şu şekildedir:

Bir kağıt üzerine Esmai Berhetiyye‘den “Turanin” ismi şerifi beş (5) defa:

Lev Enzelna adıyla da bilinen Haşr Suresi‘nin son dört ayeti kerimesi bir (1) defa:

Arapça “He” harfi üç (3) defa:

He Harfi - Büyü. Büyü nedir? Büyü belirtileri. Büyü bozma. Kuranda büyü bozma duası. Büyü bozma duası. Büyü çeşitleri. Vefk. Büyüsü. Kara büyü nedir? Aşk büyüsü. Aşık etme büyüsü. Bağlama büyüsü. Papaz büyüsü. Papaz büyüsü nedir? Domuz yağı büyüsü. Geri getirme büyüsü. Ayırma büyüsü. Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar. Ölüm büyüsü. Eşler arasında büyü belirtileri. Süryani büyüsü. Büyü yapılan insanlardaki belirtiler. Yedirilerek yapılan büyü belirtileri. Sabun büyüsü. Canbar büyüsü. En tehlikeli büyüler. Adet kanı büyüsü. Büyü bozan hocalar. Büyüden korunma duası. Kabala büyüsü. Tuz ile büyü anlama. Yumurta büyüsü. Nohut büyüsü. Bozulmayan büyüler nelerdir? Kaşık büyüsü.

Arapça “hemze elif” harfi yedi (7) defa:

Hemzeli Elif Harfi - He Harfi - Büyü. Büyü nedir? Büyü belirtileri. Büyü bozma. Kuranda büyü bozma duası. Büyü bozma duası. Büyü çeşitleri. Vefk. Büyüsü. Kara büyü nedir? Aşk büyüsü. Aşık etme büyüsü. Bağlama büyüsü. Papaz büyüsü. Papaz büyüsü nedir? Domuz yağı büyüsü. Geri getirme büyüsü. Ayırma büyüsü. Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar. Ölüm büyüsü. Eşler arasında büyü belirtileri. Süryani büyüsü. Büyü yapılan insanlardaki belirtiler. Yedirilerek yapılan büyü belirtileri. Sabun büyüsü. Canbar büyüsü. En tehlikeli büyüler. Adet kanı büyüsü. Büyü bozan hocalar. Büyüden korunma duası. Kabala büyüsü. Tuz ile büyü anlama. Yumurta büyüsü. Nohut büyüsü. Bozulmayan büyüler nelerdir? Kaşık büyüsü.

yazılır. Yazılan bu muskayı kim üzerinde taşırsa bundan sonra, o kimse cinlerin, insanların ve zalimlerin şerrinden emin olup, her türlü kötülüklerden de korunur.

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol