Cinleri Görmek ve Emrin Altına Almak İçin

Cinleri net bir şekilde görmek ve emrin altına almak istersen Esmai Berhetiyye‘den Keririn ve Turanin esmaları okunur.

Cinleri Görmek İçin

Cinleri net görmek için: Keririn ve Turanin ismi şeriflerini bir kağıt üzerine yaz. Sonra, “cin daveti“nde bakan kişinin alnına bu yazdığını koy. Eğer böyle yaparsan bakan kimse, temiz ve berrak olarak net bir şekilde cinleri görür.

Cinleri Emrin Altına Almak İçin

Ulvi ve süfli ruhları kendine itaat ettirmek istersen: Keririn ve Turanin isimlerini tenha bir mahalde, güzel kokulu bir buhur yakarak okumaya devam et. Bunu yapan kimse, başta cinler olmak üzere ulvi ve süfli varlıkları kısa zamanda kendine itaat ettirir. Her türlü hacetini de onlara gördürür.

Cinleri Görmek ve Emrin Altına Almak İçin

Keririn, Ruhani Varlıkları Görebilmek İçin, Cinleri Görmek ve Emrin Altına Almak İçin - aşık etmek için, gizli ilimler, evlenemeyen kız için kısmet açma, esmai berhetiyye, berhetihin, keririn, amber, satılmayan malın satılması için dua,
Keririn
Turanin - Cinleri Görmek ve Emrin Altına Almak İçin - Sana Kötülük Yapandan İntikam İçin - Büyü. Büyü nedir? Büyü belirtileri. Büyü bozma. Kuranda büyü bozma duası. Büyü bozma duası. Büyü çeşitleri. Vefk. Büyüsü. Kara büyü nedir? Aşk büyüsü. Aşık etme büyüsü. Bağlama büyüsü. Papaz büyüsü. Papaz büyüsü nedir? Domuz yağı büyüsü. Geri getirme büyüsü. Ayırma büyüsü. Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar. Ölüm büyüsü. Eşler arasında büyü belirtileri. Süryani büyüsü. Büyü yapılan insanlardaki belirtiler. Yedirilerek yapılan büyü belirtileri. Sabun büyüsü. Canbar büyüsü. En tehlikeli büyüler. Adet kanı büyüsü. Büyü bozan hocalar. Büyüden korunma duası. Kabala büyüsü. Tuz ile büyü anlama. Yumurta büyüsü. Nohut büyüsü. Bozulmayan büyüler nelerdir? Kaşık büyüsü.
Turanin

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol