Aşık Etmek İçin Yiyeceğe Yazılıp Yedirilen Esma

İstediğin kişiyi kendine aşık etmek için. Esmai Berhetiyye’den Berhetihin, Keririn isimlerini yenecek bir şey üzerine tükürük ile yaz.

İstediğin kişiyi kendine aşık etmek amacıyla aşağıda yazılışlarını verdiğimiz; Esmai Berhetiyye’den “Berhetihin, Keririn” isimlerini, yenecek bir şey üzerine tükürük ile yaz. Bundan sonra, üzerine yüz (100) defa bu iki ismi okuyup aşık olduğun kişiye yedir. Sevgi, aşk ve muhabbetin yiyen kimsenin kalbinde taht kurar.

Ayrıca Berhetihin, Keririn isimlerini bir bardak suya (33) otuz üç defa okuduktan, bu suyu aşık olduğun kişiye içirirsen o kişi seni çok şiddetli bir aşkla sever.

Berhetin İsminin Yazılışı

Berhetihin

Keririn İsminin Yazılışı

Keririn, aşık etmek için
Keririn

Esmai Berhetiyye Nedir

“Berhetiyye” ruhani ilimlerin başı olarak tarif edilen bir ilimdir. Esmai Berhetiyye, Allah Teala’nın mübarek isimleridir. Tıpkı 99 ismi şerifi gibidir. Ancak Berhetiyye’nin ruhsal varlıklara tesiri çok yüksektir. Dünyada bu isimler kadar güçlü başka bir yöntem veya metot bulunmadığı, ilimin ehlince ifade edilmektedir.

Berhetiye olarak bilinen bu celil isimlerin birçok özellikleri ve ince sırları vardır. Alimler Berhetiyye’yi en büyük ahid, yüce anlaşma, gizlenmiş sır, gizli hazine gibi isimlerle anmışlardır.

Süleyman ibni Davud /a.s.), veziri Asaf ibni Berhiya ve Hakim Kalfetiryus’un Berhetiyye’den istifade ettikleri ravidir. Bunun yanı sıra daha nice alimlerle arifler gizli sırlarla dolu, baha biçilmez bu hazineyi kullanmışlardır.

Bereket ve tesiri çok olan bu mübarek isimlere cinler, ifritler, maridler ve şeytanlar karşı koyamazlar. Bu kaseme sahip olan kişi her amelinde başarıya ulaşır şeklinde bir görüş mevcuttur.

Gizli İlimler Ana Sayfası

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol