Rakiplere Karşı 744 Kere Okunacak Esma-ül Hüsna Duası Nedir?

0
(0)

Rakiplere karşı 744 kereokunacak Esma-ül Hüsna duası hakkında detaylı bilgiye ulaşın. İş hayatında, sosyal yaşamda ve diğer alanlarda rakiplere karşı korunmak için bu esmayı okuyabilirsiniz.

El Muktedir esması rakiplere karşı üstünlük sağlamak, başarılı ve sevilen biri olmak ve gerektiğinde kalplere korku salmak için belirli sayılarda okunur.

El Muktedir Esması

Allah’ın 99 isminden biri olan El Muktedir esması: “Her şeye gücü yeten, istediği gibi tasarruf eden, iktidarı ve kudreti sonsuz olan.” anlamına sahiptir. Bu mübarek esmanın ebced değeri ve zikir adedi 744’tür. Zikir saati Güneş, zikir günü ise pazardır. El Muktedir esmasının, meşhur velilerden Hacı Bayram Veli’nin virdi olduğu rivayet edilmiştir.

Rakiplere Karşı Üstünlük İçin

Pazar günü ve Güneş saatinde 744 kere “Ya Muktedir” şeklinde bu mübarek esmayı zikreden kişi, rakiplere karşı üstünlük sağlar. Giriştiği her hayırlı işte başarılı olur.

Başarılı ve Sevilen Biri Olmak İçin

5 vakit namazdan sonra “Ya Muktedir Celle Celalühu” zikrine devam eden kişiler, her işlerinde başarılı olur ve herkes tarafından sevilirler. Allah’ın bu mübarek ismini düzenli olarak zikretmeye devam kişiler, teşebbüs ettikleri her işte başarılı olurlar. Manen kuvvetlenir, icra ettikleri meslek ve sanatlarında başarılı olur, kolaylıkla yaparlar. Bu mübarek esma; gönül kazanmak, kalplere tesir etmek için çok tesirlidir.

Bu esmayı yazıp, üzerine 744 kez Ya Muktedir okuduktan sonra üzerinde taşıyan ve her gün 744 kez okuyan kimseyi Allah her konuda güçlü kılar. Her tuttuğu ve başladığı işi en iyi şekilde neticelendirir. Başarı kapıları kendisine açık tutulur. Okuyan hangi mesleğin erbabı olursa olsun her zaman emsallerinden kat kat üstün iş ve eserler meydana getirir.

Kalplere Korku Salmak İçin

Bu esmanın zikrini ödev haline getiren kişiyi herhangi bir zalim ve cebbar görse kalbi korku ve dehşetle dolar. Kendisine hiçbir fenalık yapamadığı gibi ağzını bile açmaya gücü yetmez.

Cin, Şeytan ve İnsanlardan Korunmak İçin

“El-Muktedir” esmasının zikrini her gün düzenli olarak yapan kişiler cin, insan ve şeytan şerrinden uzak olur.

Hastalıklara Şifa İçin

“El Kadir” ve “El Muktedir” esmaları ayrı ayrı iki tabağa yazılır. Daha sonra bu yazılar bal şerbetiyle silinerek hastaya içirilirse Allah’ın izniyle o hasta dertlerinden kurtularak, şifa bulur. Hasta olan veya rahatsızlığından şikayet eden kişi, 1 bardak suya her gün 744 kere “Ya Muktedir” ismi şerifini okuyup, içerseler kısa zamanda şifa bulurlar.

Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmak İçin

Kötü alışkanlıkları olan veya işlediği günahlardan bir türlü vazgeçemeyen kişiler, her gün 744 kere “Ya Muktedir Celle Celalühü” şeklinde bu mübarek esmanın zikrine devam ederlerse Allah’ın izni ile kısa zamanda kötü alışkanlıklar ve günahlarından vazgeçerek doğru yola dönerler.

Unutkanlıktan Kurtulmak İçin

Sabahları uyandığında 100 kere “Ya Muktedir” ismi şerifini okuyan kişi, unutkanlıktan kurtulur.

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
  1. […] Rakiplere Karşı 744 Kere Okunan Esma […]

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin