Skip to content

Neydi O Gördüğümüz Yaratık

3 kısa yaşanmış korku hikayesi bizzat yaşayanların anlatımlarıyla. Okuyacağınız paranormal hikayelerin başlıkları ise şöyle: Bedenim Havaya Yükselmişti, Neydi O Gördüğümüz Yaratık, Ameliyat Edildim.

Neydi O Gördüğümüz Yaratık

​Yaşanmış Korku Hikayeleri – 1996 ya da 1997 yılı yazında yaşadığım bir olay şimdi anlatacağım… Yazları genellikle annemin memleketine giderdik. O sene de öyle olmuştu. O zamanlar 16-17 yaşlarındaydım. Bir arkadaşımla bira aldık; içeceğiz. Elimizde şişeler yürüyoruz. Biralarımızı içmek için oturacak balkonu olan eski bir bina var, oraya doğru gidiyoruz… Tabi tabiri caizse etrafta in cin top oynuyor. Köy yeri sonuçta. Yürüdüğümüz yerde yaşam belirtisine dair hiçbir şey yok adeta. Kulağımızda wolkman takılı. Kulaklıkların teki arkadaşın kulağında, öteki de benim. Müzik dinleyerek, sallana sallana geziniyoruz.

Derken 100-150 metre ilerimizde, bize doğru yaklaşan bir canlı gördüm ama boyu en fazla 1.20- 1.30 ve kolları da boyu kadar; yeri süpüre süpüre yürüyor! İnanılmaz bir şeydi! Hemen arkadaşıma “Bu ne?!” dedim ve kulaklıkları kulağımızdan attığımız gibi kaçtık. Biraz uzaklaşınca; arkamıza dönüp tekrar baktık ve o ufak yaratık 2.50 – 3 metre boyunda, simsiyah elbiseli ama bembeyaz başörtüsü takmış bir kadın olmuştu. Bize hiçbir tepki vermeden önündeki duvara doğru dümdüz yürüyordu. Tabi biz, tekrar arkamıza bakmadan kaçmaya başladığımız için dev kadın duvardan geçti mi geçmedi mi daha fazlasını göremedik…

Pages: 1 2 3

1 thought on “Neydi O Gördüğümüz Yaratık”

  1. Pingback: Çiftlikteki Hayalet - Paranormal Haber

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.