Neydi O Gördüğümüz Yaratık

Üç kısa yaşanmış korku hikayesi Bizzat yaşayanların anlatımlarıyla. Okuyacağınız paranormal hikayelerin başlıkları ise şöyle: Bedenim Havaya Yükselmişti, Neydi O Gördüğümüz Yaratık, Ameliyat Edildim.

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Neydi O Gördüğümüz Yaratık

​Yaşanmış Korku Hikayeleri – 1996 ya da 1997 yılı yazında yaşadığım bir olay şimdi anlatacağım… Yazları genellikle annemin memleketine giderdik. O sene de öyle olmuştu. O zamanlar 16-17 yaşlarındaydım. Bir arkadaşımla bira aldık; içeceğiz. Elimizde şişeler yürüyoruz. Biralarımızı içmek için oturacak balkonu olan eski bir bina var, oraya doğru gidiyoruz…

İn Cin Top Oynuyor Etrafta

Tabi tabiri caizse etrafta in cin top oynuyor. Köy yeri sonuçta. Yürüdüğümüz yerde yaşam belirtisine dair hiçbir şey yok adeta. Kulağımızda wolkman takılı. Kulaklıkların teki arkadaşın kulağında, öteki de benim. Müzik dinleyerek, sallana sallana geziniyoruz.

Derken 100-150 metre ilerimizde, bize doğru yaklaşan bir canlı gördüm ama boyu en fazla 1.20- 1.30 ve kolları da boyu kadar; yeri süpüre süpüre yürüyor! İnanılmaz bir şeydi! Hemen arkadaşıma “Bu ne?!” dedim ve kulaklıkları kulağımızdan attığımız gibi kaçtık.

Arkamıza Bakmadan Kaçtık

Biraz uzaklaşınca; arkamıza dönüp tekrar baktık ve o ufak yaratık 2.50 – 3 metre boyunda, simsiyah elbiseli ama bembeyaz başörtüsü takmış bir kadın olmuştu. Bize hiçbir tepki vermeden önündeki duvara doğru dümdüz yürüyordu. Tabi biz, tekrar arkamıza bakmadan kaçmaya başladığımız için dev kadın duvardan geçti mi geçmedi mi daha fazlasını göremedik…

Ameliyat Edildim

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Evdeydim. Saati tam hatırlamıyorum ama çok geç bir vakitti. Evdeki herkes uyuyordu. Dışardan tek bir ses bile gelmiyordu. Bense uykuyla uyanıklık arasındaydım. Henüz tam olarak uykuya dalmamıştım; bilincim hala açıktı. Odamın kapısı açıldı. İçeri üç kişi girdi. Hareket edemiyordum.

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gelenlerin Yüzlerini Göremiyordum

Hareket edemiyordum ama bu öyle karabasandaki gibi değildi. Düzgün nefes alıyordum. Kalp atışım da normaldi. Sadece hafif bir uyuşukluk, ardından hareket edememe oldu. Gelenlerden ikisi kadın, biri erkekti. Bizim gibilerdi yani normal insandılar fakat tam olarak yüzlerini göremiyordum.

Ağızlarında ameliyata girerken takılan ağızlıklardan vardı. Kafalarında ise yine ameliyata girerken takılan bir çeşit bone… Yatakta hareket edemiyordum. Onlar ise benim alt taraflarımla uğraşıyorlardı. Alt taraf derken; belden aşağım ama tam olarak hangi bölge bilemiyorum nedense.

Korkuyordum…

Ellerinde bir şey vardı; bana dokunduklarını hissediyordum. Onlara bunu söyledim. Erkek olan yatağıma doğru yaklaştı ve yanıma çömeldi. Kadınlar ellerinde şırıngayla bir şeyler yapıyorlardı. Korkuyordum ama bunu söyleyemedim. Doktora benzeyen yanıma çömeldi ve korkmamam gerektiğini söyledi. Sanırım düşüncelerimi biliyordu. Beni uyuşturucaklarını ve canımın hiç yanmayacağını söyledi.

Başımı okşamaya başladı “Sen şimdi sadece uyuyacaksın” dedi. Adamın gözlerini ve saçlarını net olarak hatırlıyorum. Kadınları tam olarak hatırlayamıyorum ama. Adamın gözleri siyah ve parlaktı. Uykuya daldım ama bana ne yaptıkları ya da bana gerçekte ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok…

Havaya Yükseldim

Paranormal Deneyim – Astral Beden mi?

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Cuma gecesi saat sabah 05:00 civarı yatmaya hazırlanıyordum. Laptopumla yatağımda uzanıyordum. Kapıdan anahtar sesi geldi. Dedim “Herhalde anahtar yamuk durmuş, düzelmiştir.” Bir oldu, iki, üç… Korktum haliyle. Daha önce başıma hiç böyle bir şey gelmemişti.

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Neyse; laptopu topladım, yatağıma yattım. Telefonla sosyal medyada dolaşıyordum; uyumadan bir atayım dedim. Bir takım sesler duydum; perdenin sesi, kapı gıcırdaması.. Halbuki o vakitte; evde birisinin uyanması söz konusu bile olamaz bizim evde. Kimse kalkmaz.

Neyse; her gece yaptığım gibi zihnimi boşaltıp, uykuya dalmayı bekledim. Bir süre sonra dalmışım. Ne kadar uyudum bilmiyorum ama o gece bitmeden aniden uyandım. Daha doğrusu uyandığımı düşündüm. Hızlı bir biçimde doğruldum ama gördüğüm şey beni şok etmişti!

Astral Beden mi?

Resmen havadaydım! Ayaklarım yere basıyor sanıyordum oysa. Çok korktum ve panikledim. Ne yapacağımız bilemedim. Kapattım hemen gözlerimi. Tekrar uyurum belki diye zorladım kendimi. Bedenimi yatırdığımı hissettim fakat fiziksel beden olmadığına eminim. Benim yorumum astral beden.

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Vücudumu hissetmeye başladığımda uyuşuk olduğunu hissettim. Her yerim, başım çatlıyor resmen. Bedenim yattı fakat ayaklarım hala yukarıya doğru kalkık bir şekilde anlamsızca. O korkuyla tekrar uyumak için zorladım kendimi ve o gün çok talihsizlik geldi başıma. Bardak kırmalar, takılıp düşmeler, arkadaşlarımla kavgalar… Belki birbirleriyle ilişkisiz ama siz ne düşünüyorsunuz?

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Keşfet
  1. […] Neydi O Gördüğümüz YaratıkKorku Hikayesi / Paranormal Deneyim:Neydi O Gördüğümüz Yaratık […]

Leave a Reply