Cin Muhabbeti

0
(0)

Yaşanmış Kısa Cin Hikayeleri – Arkadaşlarına cin muhabbeti esnasında korkutucu şakalar yapan adamın arkadaşlarından beddua aldıktan sonra yaşadığı korkunç olayın hikayesi.

Bizim eve yazın pek kimsecikler gelip gitmez. Ben de genelde yalnız kalırım. Çok sıkılırsam arkadaşları çağırırım. Bizim ev üç odalı ve bir odası çok karanlık ama serindir. Ben de yazın orada yatarım. O gün arkadaşlarla bizde toplanmıştık ve cin muhabbeti yapmaya başladık.

Benim başıma daha önce de böyle olaylar geldiği için arkadaşları korkutmak amacıyla bir kaç şaka yapayım dedim… Arkadaşlarım çok korkmuştu. Bana söyledikleri sözleri hatta beddua olanları dahi duydum fakat umursamazlıktan geldim ki. Söylediklerini yaşadım.

“Allah sana da inşallah böyle bir şey yaşatır” demişlerdi. Gece bunlar gitti. Ben de o serin odada uyuyayım dedim. Girdim odaya yattım. Yattığımdan yarım saat ya da 45 dakika sonra üzerimde hafif bir rüzgar hissettim. Odada ufak bir pencere var; o açıktı. Kalkıp kapatmak istedim.

Uyku sersemliğiyle kapalı gözlerim bir anda tavana dikildi. Yerimden kalkmak istedim kalkamadım. Bir anda gözlerim kapandı. Bu sefer ben gözlerimi açmaya çalıştım, o benim gözlerimi kapatmaya çalıştı. Daha sonra beni yataktan atmaya çalıştı. Ben kendimi diğer tarafa doğru çekmeye çalışıyordum.

Bir anda beni bıraktı ve duvara çarptım. Daha beni bırakmasından saniyeler geçmeden, belimden yukarıya kalkmaya başladım. Ellerim de havadaydı ve aşağı düşmüyordu. Ellerimi de benimle birlikte havaya kaldırmıştı. Kapalı olan gözlerim bir anda açıldı ve karşımda bir çift göz gördüm.

Kırmızı, alev gibiydi ve sağdan sola soldan sağa kapak gibi kapanıyordu gözler… Vücudumdaki bütün organlarıma, derime çiviler batırılıyormuş gibi hissettim…Beni öldürecek diye çok korkmuştum. Normalde dua ezberleyemem ve pek sık dua okumam ama beni yukarıya kaldırırken bir anda şu an bile tam hatırlayamadığım bir dua okudum ve beni yatağa attı.

Sersem gibiydim… Yatakta doğrulduğumda sağ başparmağım yarılmıştı ve çok kanıyordu. Kemiğimin açıldığını görebiliyordum. Üzerimde ne var hatırlamıyorum. Hemen dışarı attım kendimi ve elime içten 27 dikişle kemikteki lifi bağladılar. Dıştan ise yedi dikişle kapatabildiler açık yeri… Ondan sonra bir daha evde yalnız kalamadım ve iki üç ay tedavi gördüm hem fiziksel hem ruhsal bunalımlar geçirdim…

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin