Evlilik Hayatının Nasıl Geçeceğine Dair Basit Ebced Hesabı

1.004.032
5
(3)

Evlilik hayatının nasıl geçeceğine dair olarak, evlenecek kişilerin isimlerinin ebced değerleriyle yapılan basit ebcet hesabı. Ebcedle evlilik uyumu hesaplaması nasıl yapılır?

Ebcedle Evlilik Uyumu Hesaplama

Evlilik Hayatının Nasıl Geçeceğine Dair 2 Farklı Ebced Hesabı

Aşağıda yer alan her iki yöntem de evlilik adayı çiftin isimlerinin ebcet değerlerine ilk yöntemde 7, ikinci yöntemde 9 rakamının eklenip sekize veya dokuza bölünmesiyle uygulanır. Aşağıda linkini vereceğimiz sayfada hesaplamanıza gerek kalmadan; çoğu ismin ebcet değerlerini sözlük sıralaması halinde bulabilirsiniz. Listede yer almayan, bulamadığınız isimler için ise yine basit bir şekilde istediğiniz ismin ebcet değerinin nasıl hesaplanacağının tarifini bulabilirsiniz.

İsimlerin Ebced Değerleri Tablosu

Harflerin ebcet değerleri tablosu
Harflerin ebcet değerleri tablosu

Related Posts

İsimlerin Ebcet Değerleri Sözlüğü

Ebcedle Evlilik Uyumu Öğrenme Yöntemi 1

Evlenecek olan çiftin veyahut da evlenmiş olan karı kocanın isimleri ebcedi kebir ile hesap olunur ve hariçten yedi ilave edilip toplam sekize bölünür. Bir kalır ise: Bu evlilik hayırlıdır, bol rızka nail olurlar. İki kalır ise: Bu iki şahıs evlenirler çoluk çocukları olur, kavgalı gürültülü bir hayat sürdürürler. Üç kalır ise: Bu iki şahıs evlenemezler. Şayet evlenirler ise bu evlilikte hayır yoktur. Dört kalır ise: Bu iki şahıs evlenirler ve vasat bir hayat yaşarlar.

Beş kalır ise: Bu evliliğin ilk yılları yoksulluk ve sıkıntı içerisinde geçmesine rağmen sonu hayırlı saâdet ve mutlulukla devam eder. Altı kalır ise: Bu şahısların evlenmeleri hayırlıdır. Bu çiftler evliliklerinde birbirlerini son derece severler ve insanlar arasında sevimli ve sözü geçen kimseler olurlar. Yedi kalır ise: Bu evlilik hayırlıdır. Hayırlı evlatları olur ve evlatlarından çok hayır görürler.

Ebcedle Evlilik Uyumu Öğrenme Yöntemi 2

Evlenmek isteyen damat ve gelin adayının isimleri ebcedi kebir ile hesap olunur ve elde edilen toplam adet dokuza bölünür. Evli çiftler hakkında tahmini bir bilgi almak için aynı yöntem uygulanır. Bir kalırsa: Bu kişiler evlenirler fakat bu evlilik hayırlı değildir, sonunda ayrılırlar. İki kalırsa: Bu iki kişinin evlenmeleri uygundur. Sonunda hayır ve bereket vardır. Üç kalırsa: Bu evliliğin evveli kavgalı ve gürültülü geçmesine rağmen sonunda son derece saadet ve mutluluk olur. Evlatları ve rızıkları bol olur. Dört kalırsa: Bu kişiler evlenseler bile bunda hayır yoktur, sonu ayrılıktır.

Beş kalırsa: Bu kişilerin evlenmeleri uygundur. Salih evlatları olur ve mutlu olurlar. Altı kalırsa: Bu kişilerin evlilikleri yoksulluk ve sıkıntı içerisinde devam eder. Yedi kalırsa: Bu evlilik her iki eş için de hayırlıdır. Ömürleri bolluk, hayır ve bereket içinde devam eder. Sekiz kalırsa: Bu evlilik her iki eş için de uğursuzdur, şerlidir. Dokuz kalırsa: Bu çiftlerin gençlikleri yokluk, ihtiyarlıkları bolluk içinde geçer.

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 5 / 5. Oy sayımı: 3

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] Müştak Baba, temeli sayılara dayanan ve geleceği öğrenmeye yardımcı olduğuna inanılan ebced ilminin de […]

  2. […] Evlilik Hayatının Nasıl Geçeceğine Dair Basit Ebced Hesabı […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin