Denenmiş Evlilik Duaları

109
0
(0)

Hayırlı ve mutlu bir evlilik gerçekleştirmek, tez zamanda hayırlı bir kısmet çıkması için okunması tavsiye edilen ayet ve dualar.

Hayırlı Evlilik İçin Tecrübe Edilmiş Dualar

Rahman Suresi ve 11 Salavat

Her gün aynı saatte olmak üzere; 11 adet salavat, 3 adet Rahman suresi, 11 adet salavat, sonra dua ve niyaz. Bu uygulamaya 21 gün devam edilmelidir. İnşallah uygulamayı yapan kişiye yahut yapanın niyetine göre; kızına, oğluna vb. hayırlı bir kısmet çıkar. Aşağıdaki linke tıklayarak Rahman suresinin tamamını Arapça veya Türkçe okuyabilir, mealini görebilirsiniz:

Rahman Suresi

Yusuf Suresi 68. Ayeti

Arapçası:

 وَلَمَّا دَخَلُواْ مِنْ حَيْثُ أَمَرَهُمْ أَبُوهُم مَّا كَانَ يُغْنِي عَنْهُم مِّنَ اللّهِ مِن شَيْءٍ إِلاَّ حَاجَةً فِي نَفْسِ يَعْقُوبَ قَضَاهَا وَإِنَّهُ لَذُو عِلْمٍ لِّمَا عَلَّمْنَاهُ وَلَكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لاَ يَعْلَمُونَ 

Okunuşu: Ve lemmâ dehalû min haysu emerehum ebûhum, mâ kâne yugnî anhum minallâhi min şey’in illâ hâceten fî nefsi ya’kûbe kadâhâ, ve innehu le zû ilmin limâ allemnâhu ve lâkinne ekseren nâsi lâ ya’lemûn(ya’lemûne). Anlamı: Babalarının emrettiği gibi Mısır’a girdiler ama bu, Allah’ın takdîrinden hiçbir şeyi gideremedi ancak Yakup’un dileği yerine gelmiş oldu ve şüphe yok ki Yakup, kendisine öğretmiş olduğumuzdan dolayı bir bilgiye sâhipti, fakat insanların çoğu bilmez.(İnşallah kısa sürede okuyana yahut niyet ettiği kişiye hayırlı bir kısmet çıkması umulur.)

Furkan Suresi 54. Ayet

Furkan Suresi 54. Ayet
Furkan Suresi 54. Ayet

Günde 1000 defa Furkan suresi ayet 54 ve 11 salavat. Okunuşu: Ve huvellezî halaka minel mâi beşeren fe cealehû neseben ve sıhrâ(sıhran), ve kâne rabbuke kadîrâ(kadîren) Anlamı: “O, sudan bir insan yaratıp ondan soy sop ve hısımlık meydana getirendir. Rabbin, her şeye hakkıyla gücü yetendir.” 11 salavat, dua ve niyaz şeklinde 21 gün devam edilir. Yerinize başkası da okuyabilir…..

Al-i İmran Suresi 1, 2, 3. Ayetler

11 salavat, Ali İmran suresi 1, 2, 3 . ayetleri 319 defa okunur. Ancak ayetler, tek tek 319 defa değil, toplu bir şekilde okunacak.

Ali İmran Suresi 1, 2, 3. Ayetler
Ali İmran Suresi 1, 2, 3. Ayetler

Hayırlı Evlilik İçin Eli Lam mim

319 defa: Elif lâm mîm. Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm(kayyûmu). Nezzele aleykel kitâbe bil hakkı musaddikan limâ beyne yedeyhi ve enzelet tevrâte vel incîl(incîle). 11 salavat. Dua ederken “Ey rabbim! Karşıma hayırlı bir kısmet çıkar.” diye 11 salavat. 21 gün devam edilir.

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] Denenmiş Evlilik Duaları […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin