İçeriğe geç

Gaipten Haber Almak İçin Kulak Daveti

Gaipten haber almak için Cevaş isimli bir hadimi çağırmakta kullanılan yöntem ve belirli şekillerde okunması gereken kulak daveti duası.

Her günün hadiselerini öğrenmek, senden uzakta olan bir adamın nerede olup ne yaptığını, kayıp olan bir eşyanın yerini veya kayıp bir adamın nerede olup ne yaptığını, seni ziyarete gelen bir insanın gaye ve amacını ve daha saymakla bitiremeyeceğimiz her türlü sualin cevabını doğru olarak öğrenebilmek için on dört gün tam bir halvet içerisinde oruç ve riyâzetle (canlı ve canlıdan çıkan yiyeceklerden perhiz etmekle) birlikte aşağıdaki kulak daveti azimetini 1.000 defa sabah ve bin defa akşam okumaya devam edersin.

Ayrıca her namazın peşinden üç yüz on defa okursun. Yedinci gün olduğunda “Cevaş” isimli hâdim sorduğun her şeyi kulağına söylemeye başlar. Artık bundan sonra ne zaman aynı isimleri üç defa tekrarlar isen hadim gelerek sorduğun soruya doğru olarak cevap verecektir. Hatta insanların kalplerinde sakladıkları sırları bile… Ancak ondan öğrendiğin bu sırları başkasına söylememelisin. Aksi takdirde bu nimetten mahrum olursun. Yedi gün okunması gereken azimet şudur:

Gaipten Haber Almak İçin Kulak Daveti Duası
Gaipten Haber Almak İçin Kulak Daveti Duası

Okunuşu: Kemşin (2), meşşin (2), akşin (2), semlâhın ecib yâ cevaş vazhirni alâ damâirin nâsi fi üzünî ve’tinî biahbâri cemiy’ın nâsi elvâhan (3), el-acele (3) es saate (3).

Ana Sayfa * Gizli İlimler * Google Haberler’de Takip Et