Evdeki Ses

0
(0)

Cinli Kısa Korku HikayeleriOkuyucumuz, kendisine kuzeninin anlamış olduğu, hikayeyi ilk anlatan kişinin gerçek olduğunu iddia ettiği korkutucu bir hikayeyi bizimle paylaştı:

Bu hikayeyi bana kuzenim anlattı. Geçen yaz, başından geçmiş ve benim haricimde kimseye anlatamamış, inanmazlar diye… Halamlar, yani kuzenimin ailesi Ankara’da, Ayrancı’da altı katlı bir apartmanın en üst katındaki dairede yaşıyor. Yaz tatili için ailesi Bodrum’a gitmiş ve kuzenim de final sınavlarından sonra onlara katılacakmış. Evde yalnız kalmaktan korktuğu için en yakın kız arkadaşını beraber kalmak için eve davet etmiş.

Arkadaşının ailesi buna karşı çıkmış “İki kız, tek başlarına bir evde kalamazlar” diye. O da mecburen katlanmış evde kalmaya ve de sınavlarına çalışmaya. Evdeki ikinci yalnız gecesiymiş. Erkenden yatağına yatmış ve odasındaki televizyonu da açık bırakmış. Reha Muhtar’ın sesi kulaklarında çınlayarak uykuya dalmış. Bir ara bedeni hafifçe sarsılarak uyanmış ve hemen ardından ezan sesiyle irkilmiş.

Gözleri hala kapalıymış. Ezanı okuyanın sürekli olarak “Cin, cin el-Allah” dediğini fark etmiş ve odasında ufak bir ses duymuş, imamın bağırışına karışan… Televizyonun sesidir diye aldırış etmemiş ve tekrar uyumaya çalışmış. Ses tekrarlanınca ve bu sefer ona biraz daha tanıdık bir ses olarak gelince, annesinin sesi sanmış. Evde kendisinden başka kimse olmadığını hatırladığı anda gözlerini açmış ve de kapkaranlık odaya korkuyla bakmış.

Sese bir kez daha kulak vermiş ve duyduğu şey, ufak bir kız çocuğununkini andıran ve arada bir yaşlı bir kadının sesine dönüşen, kesik ve kısık fısıltılarmış. O an, sırtından soğuk terler dökülmüş ve odasında başka bir varlığı hissetmesinin ona verdiği ürperti ile tüyleri diken diken olmuş. Yerinden kalkmaya çalışmışsa da kıpırdayamamış. Çığlık atmış ama kendi sesini duyamamış.

Sadece odasındaki o fısıltılar ve mırıldanmalar daha da güçlenerek, yüzüne doğru yavaş yavaş yaklaşmış. Artık kalbini saran dehşete ve kendisini felç eden, şimdiye kadar hiç hissetmediği kadar güçlü olan bu korkuya dayanamayacağını düşündüğü anda, çalan kapı zili ile kendine gelmiş. Onun çığlıklarını duyan komşularının geldiğini düşünerek rahatlamış.

Hemen yataktan fırlayarak, kapalı olan televizyonunun önünden geçip odanın ortasında bir ara durmuş ve karanlığa bakakalmış. Olanlara inanamıyormuş ve de sadece çok kötü bir kabus gördüğünü düşünerek, rahatlamış. Birden, apartmanın içinde koşuşturma sesleri duymuş. Bu sesler, kafese tıkılmış bir hayvanın oradan kurtulmak için delice koşarken çıkardığı toynak seslerini andırmış ona.

Bu sesler, yavaş yavaş azalmış ve sonunda etraf, huzur dolu bir sessizliğe bürünmüş. Tam odasına geri dönecekken, sokak kapısından gelen şiddetli ve inatçı tekme sesleri ile istemeden de olsa kapıya yönelmiş. Kapı deliğinden bakmış önce ama apartmanın içi zifiri karanlıkmış. Işığa basmış ama kapı önünde kimsecikler yokmuş. Komşular gitti herhalde diye düşünmüş ve de kapıyı yavaşça açmış…

Gördüğü şey, hemen önünde duran ve ona kızgın gözlerle bakan bir keçi olmuş. Neye uğradığını şaşırarak korkuyla yerinden zıplamış ve başından aşağı kaynar sular dökülerek, o an bilincini kaybedip, bayılmış. Uyandığında yatağındaymış. Odasındaki garip kokuya aldırmayarak, mutfağa gidip, kendine bir kahve yapmak için doğrulmuş yatağından.

Yatak altındaki terliklerini ararken, kendi kendine gülmüş boşu boşuna korktuğu için. Terliklerini bulmuş, onları giymek için ayağa kalktığı anda kulaklarını tırmalayan “Onları giyme!” diye bağıran bir cırtlak ses, onu tekrar bilinçsiz bir uykuya daldırmış, gerisini hatırlamıyor…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
3 Comments
  1. […] Cin Deneyimi “Evdeki Ses” […]

  2. […] Cin Deneyimi “Evdeki Ses” […]

  3. Naruto Uzumaki says

    Aman Tanrım dedim “/