Perili Evde Asker Eğlencesi

Cinli Korku Hikayeleri – Askere gitmeden önce ev kiralayarak kadınlı erkekli eğlenmek isteyen bir grup gencin başına gelen korkutucu olayların hikayesi. Yaşanmış, gerçek bir hikaye

Asker Eğlencesi İçin Ev Kiralamıştık

Cinli Korku Hikayeleri – Adım Ada. Anlatacağım olay 2010 yılında İzmir’de başımdan geçti. Olayın yaşandığı gün öncesi, eğlenmek için gecekondu tarzı tek katlı bir ev tuttuk. İçkili ve kadınlı erkekli bir eğlence olacağı için özellikle biraz tenha bir bölgede ve çevredeki diğer konutlara mesafeli bir ev tercih etmiştik. Eğlencenin içeriğine fazla girmeyeceğim… Çok fazla içki aldık, kızları da aldıktan sonra toplam 8 kişi eve geçtik. Evin 4 odası vardı. 2 çift bir odada kalacak şekilde ayarladık.

Evde Tuhaf Olaylar Olmaya Başladı

Benim kalacağım odada duvara çizili kocaman bir pentagram vardı. Her ucunda Arapça veya İbranice yazılar vardı. Ancak bu durum çok da umurumda değildi açıkçası. Eline sprey boya geçirmiş herhangi bir serserinin işi olabilirdi. O sırada aklıma; bunun, doğaüstü durumlarla ilgili olabileceği fikri gelmemişti bile. Yani bilirsiniz; duvarlarda çizili pentagram şekilleri klişedir.  

Neyse… Benim kızla beraber içki içmeye başladık. 5-10 dakika sonra yan odadan gelen bir çığlık sesi duyduk. Hemen o odaya geçtik. Kızlardan biri yerde bir kağıt parçası bulmuş. Bu yüzden bağırıyordu. Kağıdı incelemek için kızın elinden aldım. Duvarda gördüğüm Arapça veya İbranice kelimelerin benzerleri vardı üzerinde. “S. edin! Önemli bir şey değil. Eğlenceye devam” dedim. 

Korkudan Yerde Ağlıyordu

Eğlencemize kaldığımız yerden devam ettik. Gece yarısını geçtikten sonra artık herkes kendini kaybetmişti. Derken bir ara kapı sert bir şekilde çarptı. Yanımdan ayırmadığım tabancamı alıp, kontrol etmek amacıyla kapının önüne çıktım. Ama etrafta kimse yoktu. Bu sırada benim odadaki hatun çığlık atmaya başladı. Hemen odaya koştum. 

Hatun yere kapanmış, ağlıyordu. Ayağa kaldırdım. Ne olduğunu sordum. “Görmüyor musun? Köşede dikilmiş, bizi izliyor şu an?” dedi. İşaret ettiği yöne baktığımda orada kimseyi göremedim. Bu yüzden ben de “Benimle dalga geçiyor herhalde” deyip kısa kestim muhabbeti. Zaten hepimiz çakır keyiftik. Aldığı maddelerin etkisiyle hayal görmüş de olabilirdi. Çok geçmeden diğer odalardan bağırtı sesleri gelmeye başladı. Ardından da elektrikler gitti.

Doğaüstü Bir Şeyler Yaşamakta Olduğumuz Kesindi

Panikleyen kızlar apar topar elbiselerini giyiyorlardı. O an gözüm duvardaki pentagrama ilişti; kan gibi akıyordu. “Acaba alkolün etkisi mi?” dedim ama hatun da aynı şeyi görmekte olduğunu söyledi. Saniyeler sonra bütün ev şiddetle sarsılmaya başladı. Deprem oluyor zannettik önce. Dışarı çıkmak için kapıya yöneldik hepimiz aceleyle. 

Ancak kapı bir türlü açılmıyordu. Sarsıntıdan dolayı sıkışmış olabilirdi. Defalarca açmayı denedik ama tüm denemelerimize rağmen kapı, yerinden milim oynamıyordu. Sarsıntı kesildi. Ancak biz kapıyı hala yerinden oynatamadığımız için pencereden atlayalım dedik. Ev tek katlıydı sonuçta. Tam en yakındaki pencereye doğru yönelmiştik ki evin bütün pencereleri aynı anda, sert bir şekilde kendi kendine kapanıp açılmaya başladı. 

Olanların; depremle, kafalarımızın iyi olmasıyla alakalı olmadığı çok açıktı. Hepimiz aynı anda aynı hayali görüyor olamazdık. Kesinlikle doğaüstü bir şeyler yaşıyorduk ve bu konularla ilgili olarak hiçbirimizin dikkate değer bir bilgisi yoktu. Ne kapıyı açabiliyor ne de pencerelere yaklaşabiliyorduk. Bu uğursuz evde; bilmediğimiz, anlamadığımız doğaüstü güçler tarafından kapana kıstırılmıştık. Kurtulmak için yapabileceğimiz hiçbir şey yok gibi görünüyordu. 

Korku ve Panikten Ağlamaya Başladım 

Bu andan itibaren başımıza ne geleceğine dair de hiçbir fikrimiz yoktu. Mutlak bir belirsizlik ve korku hali anlayacağınız. Artık ben de dayanamayıp diğer bütün arkadaşlarım gibi ağlamaya başladım. Kapı veya pencerelere yaklaşmadığımız sürece sıra dışı hiçbir hareket olmuyordu. Bu yüzden hepimiz, bir odanın ortasına toplanıp, tamamen çaresiz, bitkin ve ne yapacağımızı bilmez halde, saat sabaha karşı 04:30’u gösterinceye kadar öylece bekledik… Sabah olunca her şey normale döndü. Kapılar açıldı. Biz de arkamıza bile bakmadan koşarak çıktık o uğursuz  evden. 

Meğer Ev Büyülü imiş

Bu korkunç olayın üzerinden bir süre geçtikten sonra merakımı yenemedim ve evin bulunduğu mahalleye gittim tekrar. O bölgede yaşayan birine evin geçmişini sordum. “Kardeşim siz manyak mısınız?! Bu evde yaşayan bir adam, karısını-kızını öldürdükten sonra intihar etti. Büyülü bu ev! Size kim kiraladı?” dedi. 

Bu konuşmanın ardından hemen o evi bize kiralayan adamı aradım. Ancak telefona kimse çıkmadı. Operatör “Aradığınız numara kullanılmamaktadır” mesajı veriyordu sürekli… Şu an askere gidecek arkadaşım akli dengesi bozulmuş durumda. Diğerleri benimle küs oldukları için son durumları nasıl bilmiyorum… Ama ben içkiyi bıraktım, doğru yolu buldum…

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler

Keşfet