Cinler Tarafından Uyarıldım

0
(0)

Cin Hikayeleri – Piknik yaparken dereye çöp atan gencin, aynı günün gecesinde cinler tarafından ziyaret edilişinin hikayesi.

Riva’da Piknik Yapıyorduk

Cin Hikayeleri – 2 yıl kadar önce arkadaşlarımla Riva’da piknik yapıyorduk. Deresiyle, ormanıyla, çiçeğiyle, böceğiyle masallardan fırlamış gibi büyülü bir yerdi sanki. Neyse, derenin yanında dururken dalgınlıkla bir anda elimdeki çöpü dereye attım. Tam o anda içimde bir korku belirdi. Hani aklınıza aniden kan dondurucu derecede korkunç bir düşünce gelir ya da birden bire çok korkarsınız ve içinizdeki bir ürperti hissi dalgalar halinde tüm vücudunuza yayılır… İşte tam olarak o hissi yaşadım çöpü attığımda. Neyse, çok üstünde durmadım ve olayı unuttum.

Başucumda Beliren Varlıklar

O gece yorgun bir şekilde yatağıma uzanmış, uykuya dalmayı beklerken birden bire aynı korku hissini yaşadım ve aklıma o olay geldi. İçimdeki korku hissi gittikçe artmaya, üstümde bir ağırlık hissetmeye başladım. Huzursuzlukla yorganı üstüme doğru çekmek istediğimde kıpırdayamadığımı fark edip, gözlerimi açtım ve o da ne?!. Hemen başucumda 3 tane varlık duruyordu! 

Telepatiyle İletişim Kuruyorlardı Benle

20 cm boylarında, farklı renklerde, kanatları olan, dişi görünümlü varlıklar. Görünümleri o kadar da kötü, korkunç veya ürpertici olmamasına rağmen içimde uyandırdıkları korku hissi çok yoğundu. Onları gördüğüm andan itibaren telepatik yolla iletişim kurmaya başladık. Daha doğrusu tek taraflı bir iletişim çünkü onlar konuşuyor ben dinliyordum. 

Bir Daha Asla

O derenin, onları evi olduğunu ve evlerini kirlettiğimi, bundan rahatsızlık duyduklarını, bir daha böyle bir davranış gerçekleştirmemem için beni uyarmak üzere geldiklerini filan söylediler. Neler olduğunu anlamlandırmaya çalışırken uyuya kaldığımı hatırlıyorum. Sabah uyanınca heyecanla yaşadıklarımı günlüğüme yazmıştım. Normalde asla doğaya çöp atmam fakat artık dalgınlık anında da asla atmam. Sonrasında bu olay, korkudan ziyade farkındalığımı artıran güzel bir ders oldu benim için.

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler * Google Haberler’de takip et

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment
  1. […] sonra korktuğumdan dedeme söyledim. Dedem anlatmak istemiyordu ama zorla da olsa dedi onların cin olduğunu. O gece nedensize saat 03 civarında aniden uyandım ve camda bana bakan bir yüz […]