Depremden Korkulunca Okunacak Dua

Bir kimse ateşten, sudan, depremden veya bir şeyden korktuğunda, bu mübarek esmayı okumaya devam ederse, korktuklarından emin olur.

El Vekil Esması

Depremden Korkulunca Okunacak Dua - El Vekil Esması
Depremden Korkulunca Okunacak Dua – El Vekil Esması

Allah Teala’nın bu mübarek ismi şerifi “Kullarının rızıklarına kefil olan.” anlamına sahiptir. Bu ismi şerifin zikir adedi 66, zikir saati Zühre‘dir. Bu ismi şerifin meleği Keyhaiyl Aleyhisselam‘dır. Bu ismi şerifi Cenab-ı Hakk’a daha ziyade en çok güvenenler okurlar.

Depremden Korkulunca

Bir kimse ateşten, sudan, depremden veya bir şeyden korktuğunda, bu mübarek ismi şerifi okumaya devam ederse, korktuklarından emin olur.

Düşmanını Hezimete Uğratmak İçin

Her çeşit düşmanı hezimete uğratmak için bu ismi şerif okunmaya devam edilmelidir.

Ummadığın Yerden Rızıklanmak İçin

Bu esmayı şerifi vird edinenlerin Cenab-ı Hakk’a güvenleri artar. Bu ismi şerifi okumayı sürdürenler hiç ummadıkları yerlerden rızıklandırılırlar.

Keşfet
3 Comments
  1. […] suresinin ilk beş ayetini yazıp bir su kabının içine koyar ve bir müddet beklettikten sonra evin dört köşesine serperse, Allah Teala o eve çok hayır ve bereket verir ve o evi çökmekten […]

  2. […] ayeti kerimeyi her gün devamlı olarak 7 defa okuyan kimse; enkaz altında kalarak, boğulmak suretiyle, yanmak suretiyle veya herhangi bir şeyle vurulmak suretiyle ölmekten, […]