Burçların Uğurlu Ay Gün ve Geceleri

Her burcun, özellikle belirli işler için kendine özgü uğurlu ay, gün ve gece olmak üzere özel zaman bazı dilimleri vardır. Burçların uğurlu günlerini öğrenmek için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. 

Hangi burçların; önemli işlerini hangi ay, gün ve gecelerde yaparsa daha iyi sonuç alabileceğini öğrenmek için aşağıdaki; burçlara göre uğurlu vakitler çizelgesini incelemenizi öneririz…

Burçlara göre uğurlu zaman dilimleri çizelgesi
Burçlara göre uğurlu zaman dilimleri çizelgesi

Yukarıdaki cetvelden anlaşılacağı üzere mesela burcu Koç olan bir kimse için bir şey okumak veya yazmak lazım gelse salı veya cumartesi günü veya cuma gecesi okumak lazımdır. Koç burcunun ayı mart olduğundan bugün ve gecenin Mart ayından bir gün veya gece olması münasip ise de bazı havas alimlerine göre ayın mutlak lüzumu yoktur. Asıl dikkat edilecek cihet gün veya gecesidir.

Ve en fazla dikkat edilmesi gereken nokta da yapılacak işin kendisine mahsus olan saate tesadüf ettirilmesi ve buhurunun yakılmasıdır. Bir de şurasını unutmamak gerektir ki her ne iş için olursa olsun, okunacak duanın ve yazılacak havasın, en münasip zamanı gece yarısından sonra güneş doğuncaya kadar olan zamandır.

Ana Sayfa * Gizli İlimler * Google Haberler’de Takip Et

Keşfet

Leave a Reply