Cin Lekeleri

0
(0)

Cinli Korku HikayeleriOkurumuz, paranormal olaylarla yakından ilgilenen bir arkadaşıyla küsmesinin ardından yaşamaya başladığı tuhaf ve korkutucu hadiselerin hikayesini anlattı:

Öncelikle belirtmek isterim ki dinim İslam ve bu olayı da hep İslam dinine göre yorumlamaya çalıştım fakat bir faydası olmadı… Bir arkadaşımın parapsikoloji ve paranormal olaylar ile uğraştığını öğrendim ve kendince etraftaki insanlara “Benim kendime özel cinim var” dediğini duymuştum. Başlarda pek inanmamıştım ama… Arkadaşım bayandı ve ben ve kızlar hariç, erkeklere yüzü sanki dünyanın en güzel kızının yüzüymüş gibi gelirdi.

Onunla beraber dolaştığımız zamanlarda bazı erkekler beni bir kenara çeker ve arkadaşımın numarasını isterlerdi. Arkadaşım, bunun “psişik tokalaşma” kaynaklı olduğunu söyledi bana. Altı yıldır parapsikoloji ile uğraşıyor zaten… Sonra bir ara, arkadaşımla küstük ve ben bu durumdan ciddi anlamda etkilenmiştim. Psikolojik olarak tabii ki. O aralar; uyuyamıyordum, sesler duyuyordum, dua ediyordum filan…

Bu hadiseden tam yedi ay sonra ise daha ciddi olaylar olmaya başladı. Bu arada o arkadaşımla barışmıştık… İlk önce “el afarit” cininin, rüyama girip, tüm aileme musallat olduğunu görmüştüm. Sonra, birkaç ay sonra; bir gün yolda yürürken küçük, kara bir kedi vardı… Tellere takılmıştı. Önce onu kurtarmak istedim fakat sonra belki saldırır düşüncesiyle sadece izledim; kendi kendine kurtulur mu acaba diye…

Göz göze geldik ve bir süre sonra gözlerini kırmızı olarak gördüm ve kalbime ciddi anlamda bir çöküntü hissi verdi. Direkt yüzümü çevirdim ama bir sıcaklık bastı beni. Ondan sonraki günlerde ise gece giydiğim tişörtümde kına renginde izler buldum ve çok kötü kokuyordu. Araştırma yapmak için o arkadaşıma sorduğumda “Sana geliyorlar ve bu da onların izleri” demişti.

Hocaya gitmeye karar verdim ve sonrasında 1 değil 2 hocaya başvurdum. Ama 2 hoca da farklı şeyler söyledi bana. Birincisi “Aşık cinin var” dedi (Ki bu gerçekten olabilir bence. Bu olaylar yaşanırken çıktığım bir erkek arkadaşım vardı. Ne zaman ki tişörtümde o izleri fark ettim; birden hiçbir şey olmadan ayrıldık.) Öbür hoca da “Küçük bir çarpıntı olmuş. Korkmana gerek yok. Dualar vericem; yatmadan önce oku, 21 kere de Besmele çek” demişti.

Aileme anlatamadım çünkü bana deli gözüyle bakarlardı. Hocanın dediklerini yapmaya başladım. İlk 1 hafta her şey güzeldi. Önceki olanlar hiç yaşanmamış gibiydi sanki. Sonra izler çoraplarıma kadar gelmeye başladı. Yeni yıkanmış hatta hiç giymediğim kıyafetlerimde bile vardı bu lekelerden. Be bu lekeler geçmiyordu bir türlü. Bir ara anneme gidip “Çamaşır makinesi iz mi bırakıyor?” diye sormuştum.

Annem ise “Hayır” demişti. Korktuğum nokta şu: Ben Müslümanım fakat dualar okumama rağmen yine de gelmeye devam ediyorlar. İşin bir diğer tuhaf tarafını da yazayım: Beni hiç uykumdan uyandırmadılar fakat artık her sabah yataktan kalktığımda dayak yemiş gibi hissediyorum kendimi. Daha da kötüye gitmesinden korkuyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet