Cin Çarpması Duası

0
(0)

Cin çarpması yaşayan kişiye, cin çarpması nedeniyle aklını yitiren, ağzı yüzü eğrilen yahut dili tutulan kişilere şifa olması için okunan dua.

Ruhsal Bozukluklara Şifa Olan Dua

Ruhsal bunalımları ve ruhi sıkıntı ve rahatsızlıkları iyi eden dua: Ya mübdiel beraya ve muideha ba’de fenaiha bikudretihi bihürmeti Muhammedin ve ehli beyti Muhammed. Anlamı: Ey insanları var oldukça ve öldükten sonra dirilten Allah’ım! Hz. Muhammed’in ve yakınlarının hürmetine şifalar ver.

Ruhsal Tedavi ve Şifa Duası
Ruhsal Tedavi ve Şifa Duası

Cin Çarpması İçin Okunacak Sure

Çarpılmış, hayaller gören, korkan veya korkutulan, evham hastalığı olan, cinler tarafından deli edildiği düşünülen kimsenin tedavisi için: Yedi kat pamuk ipliğine 41 düğümde 41 kere Cin suresi okunup hastanın boynuna bağlanır. Cin suresini her okuduktan sonra hastaya nefes etmeli yani üflenmelidir. Ayrıca Cin suresini bir kağıda misk ve safran mürekkebiyle yazıp hastanın boynuna takmak da lazımdır.

Cin Çarpan Kişiye Okunacak Dua

Cinler tarafından çarpılarak ağzı yüzü eğrilen bir kimseyi iyi etmek için yedi gün düzenli olarak hem hastaya hem de bir bardak suya kırk bir kere: Bismillâhirrahmânirrahıym. Meselül cennetilletî vüıdel mütteküne fîhâ enhârun min mâin ğayri âsinin ve enhârun min lebenin rem yeteğayyer ta’mühü ve enhârun min hamrin lezzetin lil şâribîne bi rahmetike yâ erhamer râhımîn.

Ayeti kerimesi okunur. Ayet her okunduğunda hem hastaya hem de suya nefes edilir. Şayet hastanın gücü yeterse; iyice yıkandıktan sonra son su olarak döküneceği bir miktar suya; okunmuş sudan biraz ilave edilir. Hasta bu sudan bir leğen içinde dökünür ve suyu ayak değmeyen bir yere döker. Cenabı Hakk’ın izniyle hasta kısa zamanda şifa bulur.

Cin Çarpması Şifa Duası
Cin Çarpması Şifa Duası

Cin Çarpan, Dili Tutulan, Ağzı Yüzü Eğrilen Kimseler İçin

Yukarıda sayılan hallerden birisinden veya hepsinden muzdarip olan kimseyi bu durumdan kurtarmak için aşağıda yazılmış olan ayetler, temiz bir kağıda; misk ve safranlı mürekkeple yazıp nüsha gibi hastanın boynuna takar. Ayrıca da bir bardak suya ve hastaya okunup nefes edilir ve su hastaya içirilir. Okunacak Sure ve Ayetler: 7 salavat, 7 Fatiha, 7 Ayet-el Kürsi, 7 Kafirun Suresi, 7 İhlas Suresi, 7 Felak Suresi, 7 Nâs Suresi okunur. İhlas suresinin ve Muavvizeteyn (Felak ve Nas) surelerinin başlarında olan “Kul” kelimeleri okunmayacaktır. Bunlardan sonra bir kere de:

Cin Çarpması Şifa Duası 2
Cin Çarpması Şifa Duası -2-

Okunuşu: Bismillâhirrahmânirrahıym* Kul uhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlu innâ semı’nâ kur’ânen acebâ* Yehdî iler rüşdi fe âmennâ bihî ve len nüşrike bi rabbinâ ehadâ* Ve ennehu teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veledâ .Ardından 70 kere de: Ve immâ yenzeğanneke mineş şeytâni nezğun festeız billâhi innehu hüves semîul alîm. Ayeti kerimesini okuyup, ayakkabının ters tarafıyla hastanın ağzına ve yüzüne hafifçe vurulur.

Cin Çarpan Kişiye 70 Kere Okunacak Dua
Cin Çarpan Kişiye 70 Kere Okunacak Dua

Ana Sayfa * Tesirli Dualar 

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
6 Comments
 1. […] Ruhsal Tedavi Duası […]

 2. […] Ruhsal Tedavi Duası […]

 3. […] Ruhsal Tedavi Duası […]

 4. Ramazan arayici says

  Bu paylaşımlarımızın dolayı çok teşekkürler.Bende 32 yıllık din gorei imam hatiplikten emekliyim.Havas ilmine çok meraklıyım.Yillardir davetler okudum.Tilsim vefk ,ayet hadis dua okuup ezberlemeye çalıştım.Bi huddam arkadaşım olmasını çok istiyorum.MESELA RUHANİ DAVET GOKDEN ALİR.NEFSANİ DAVET YERDEN ALİR.BEN SU DAVETİ GUNDE 172 DEFA OKUMAYA CALİSTİM.BAZİ İLİM HAVAS ERBABİ ARKADASLAR BU DAVET YAKİNLARİNA ZARAR VERİR DEDİLER OKUMAYİ BİRAKTİM.BU DAVET HAKKİNDA SİZLERDEN BİLGİ ALABİLİRMİYİM.OKUYAYİMMİ ,YOKSA OKUMAYAYİMMİ.YAKİNLARİMA ZARAR VERME İHTİMALİ OLABİLİRMİ.SİZLERLE BU DAVETİ PAYLASMAK İSTİYORUM.(YA MELİK ERVAHİL CİNNİ Bİ HAKKİ TEVRATİ MİSA VEBİ İNCİLİ İSA VE Bİ HAKKİ ZEBURA DAVUUT VE Bİ HAKKİ MUHAMMEDENİL MUSTAFA İ’TUNİ AZEMTU ALEYKUM SEHDİN DAGİN VE NESRİN DALİHİN GANDASİN DARHASİN VE SEKİRİN KEYES MERMUSİN MERMUSİN İNNEHU MİN SULEYMANE VE İNNEHU BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİİM)

  1. Sinan says

   bu gibi dua ve davetlerden önce havas ilmi ile ilgilenenlerin okuması gereken, yazması, uygulaması gereken birçok koruma duası var. onları yapmadan okuması pek tavsiye edilmiyor. siz tedbirinizi alın da…

  2. Sinan says

   şu metne bakmakta da fayda var:
   https://paranormalhaber.com/cinlerden-korunma-duasi/