Mevcut Bir Belayı Uzaklaştırmak İçin Okunacak Dua

74
5
(2)

Mevcut bir belayı uzaklaştırmak gayesi ile okunduğunda başa gelmiş olan bela ve sıkıntıları tez zamanda uzaklaştırır.

Bela Uzaklaştıran Dua

Mevcut Bir Belayı Uzaklaştırmak İçin Okunacak Dua - Tesirli Dualar - Korunma Duası

Okunuşu:

Bismillâhirrahmânirrahîm. Selâmün kavlen min rabbin rahıymin. Selâmün alâ nuhın fil’âlemîne. İnnâ kezâlike neczil muhsinîne. İnnehu min ıbâdinel mü’minîne. Selâmün alâ ibrâhîme kezâlike neczil muhsinîne. İnnehu min ıbâdinel mü’miniyne. Selâmün alâ musâ ve hârune. İnnâ kezâlike neczil muhsiniyne. İnnehümâ min ıbâdinel mü’miniyne. Selâmün alâ ilyâsine. İnnâ kezâlike neczil muhsiniyne. İnnehu min ıbâdinel mü’miniyne. Ve selâmün alel mürseliyne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîne. Selâmün hiye hattâ matle’ıl fecri.

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 5 / 5. Oy sayımı: 2

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

 1. Canan says

  Dolandırılmak üzereyim bulduğum duaları okuyorum rabbim yardim edecek O na güvendim dayandim

 2. admin says

  Dolandırılmak derken? Farkına vardıysanız dolandırılmazsınız bence artık. Siz yine dualarını etmeye devam edin ama polise, savcılığa filan başvurabileceğiniz bir durumsa bunları da ihmal etmeyin lütfen.

 3. […] Mevcut Bir Belayı Uzaklaştırmak İçin Dua * Kaza ve Belalardan Korunmak İçin 60 Sin Harfi Uygulaması * Tesirli Dualar * Google News’te Takip Et […]

 4. aysehanım says

  Hocam yeni farkına vardığım ve çok üzüldüğüm bir konu varr. 18 yıllık evliyim eşimle severek evlendik çocuklarımız oldu fakat ilk günden itibaren aramızda muhabbet hç kurulamadı. sürekli beni suçlar baskı yapardı eziyetin zulmün her tüürlüsünü gördüm. başta bensiz yemek yemeyen kocam zamanla sana hesap mı vercem diyerek defalarca beni aldattı. hiçbirini kabul etmedi ilişkimiz boyunca hiç özür dilemedi kırdı döktü yıktı gönlümü almaya çalışmadı. hep alttan alan idare eden bendim. Ailesi beni istememişti yuvamı koruycam diye her türlü hakarete katlandım. Fakat şimdi anlıyorum ki kaynanam bize baştan beri büyü yapmış. Evimize girip çıkıp rızkımıza ortak olmuş fakat bizim birbirimize karı-koca olmamıza müsade etmemiş. annesinin lafı geçince sinirden gözü dönen kocam küçükken çocuklarını da görmezdi hala çocukları olduğunun idrakinde değil. Yaşadığımız herşey bir kadının hasedinden evimizi bilmeyelim ayrılalım hırsından olmuş.Evli kocama kadın beğenip ailesiyle görüşen kaynanam her fırsatı değerlendirip evimize ilişkimize nifak tohumları sokmuş.Zaten bunca zaman neden olduğunu anlamadığım bir endişe korku kaygı içindeydim öğrendiğimde dünyam başıma yıkıldı kendi oğlunun o güzel ahlakını merhametini ailesine sevgisine bağlılığını kıskanmış ve bozguna uğratmış.Rabbim isyan etmiyorum ama bir anneye ne diyeceğimi bilmiyorum. Öyle kalp kırıklıklarım öyle hayal kırıklıklarım var ki heveslerimin kursağımda kaldığı anlar.Rabbim biliyor tek beklentim bir fincan kahveyi ağız tadıyla karşılıklı içmekti. bunu bile kendi evimde zulme çevirdi nasıl yaklaşsam daha büyük hayal kırıklığı yaşattı. Resmen yaşama sevincime hayatıma kast ettiler.Tabi eşimde etkideyken bambaşka biri oluyor ve vicdanlara sığmayan hareketler hakaretelr i,çine giriyor.bunu neden bu kadar geç farkettim bilmiyorum konduramadım belki de. En son kavgamızda büyü soğutma için yapılmış ve ben içimden yükselen öfkeyi farkettim. Eşime kavgalrımızda aptal bile dememişimdir.Değil ana avraat küfretmek kışkırtmak hiçbir saygısızlığım olmadığı halde sürekli aşalanıp hakarete uğruyorum ve savunamıyorum kendimi çünkü karşımda öfkeden delirmiş biri oluyor. yani hiç kavga çıkartacak bişey yapmadığım halde bunları bana yıllarca reva gören kaynanamdan nasıl kurtulucam. Artık korunma duası aramıyorum ne yapıyorsa eşime huzurumuzu bolluk bereketimizi çalıyorsa ben de artık eşimi ona karşı yönlendirmek istiyorum. Çünkü şeytanın suretini defalarca görmüş biri olarak annesinin oğlunu ne hale getirdiğini görmesini istiyorum.lütfen yardım edin aradığım şey biad ettiren bir dua olmalı.

  1. Sinan says

   geçmiş olsun. allah kolaylık versin. çok zor şeyler yaşamışsınız. ancak her şeyin cevabı büyüde değil. kaynananızın sizi soğutmak için büyüye ihtiyacı yokmuş bile. sadece eşiniz çok kolay etki altında kalan biri. büyünün etki mekanizması ise aslında halkın bildiğinden çok daha farklı işler. siz bu işlere girmeyin derim. büyülerin etkili olması için bulunmaları şarttır. bu yüzden saklanmış gibi yapılıp, aslında bulunabilecekleri yerlere bırakılırlar. nihayetinde siz de bulmuşsunuz zaten. bence büyü vb. meselelere bulaşmak yerini artık eşinizi ciddi ciddi terk etmeyi düşünmelisiniz. buna karar vermek başta ben olmak üzere sizden başka kimsenin haddi değil aslında. ancak büyü yapıldığını düşünmek sadece mevcut sorunları görmezden gelmeye bahane olur ve onları gerçekten anlayıp, çözmenizi engeller. siz de evliliğinizdeki yapısal sorunların sorumlusu olarak büyü cevabına kilitlendiğiniz sürece bunları göremeyeceksiniz. reddedeceğinizi bile bile; sadece yazıklarınızdan yola çıkarak birkaç sorundan söz etmek isterim: öncelikle severek evlenmek aslından zannedildiği kadar ideal bir şey değil. sevdiğiniz için eşinizin karakterindeki sorunların çoğunu görmezden gelmişsiniz. aynı adamla; bakın tekrar ediyorum aynı adamla görücü usulü görüşseydiniz büyük ihtimalle onu daha objektif analiz edip, daha baştan bu evliliğe girişmezdiniz. çünkü kocanız evlenmeye uygun bir adam değil. bunu hiçbir büyü düzeltemez. ikincisi zaten kaynananız da kocanızı dolduruyor sürekli. bunu için illa ipliklere düğüm atması gerekmez. dil, en tesirli sihir aletidir. size bunun dışında ben bu işleri sihirle çözerim diyenler illa ki olacaktır. kanarsanız daha fazlasını kaybetmeye hazır olun derim maalesef.

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin