Connect with us

Tesirli Dualar

Çalışanlarının Sana İtaat Etmesi İçin Dua

Herhangi bir idareci veya amir bu isme devam ederse emrinde çalışanlar kendisine itaat ederler. Allah bu kimselere hükmedecek kuvvet verir.

Herhangi bir idareci veya amir bu isme devam ederse emrinde çalışanlar kendisine itaat ederler. Allah bu kimselere hükmedecek kuvvet verir.

El Hadi: Allah Teala’nın bu mübarek ismi şerifi “Her şeye istikamet kazandıran, yol gösteren, yön veren, kullarına hidayet veren, doğru yola ulaştıran…” anlamlarını taşır. El Hadi esmasının zikir adedi 20, zikir saati güneş, günü pazardır. Büyük ebcede göre zikretmek isteyenler için 20×20=400 olarak okunması etkisini daha da güçlendirir.

Bütün İşlerinde Başarılı Olmak İçin: Her gün 400 kez okuyan kimseye Allah gizli açık birçok sırlar açar, bir takım lütuf ve inayetlere mazhar olur bütün işlerinde başarı elde eder.

Eşinin ve Çocuklarının Seni Sevmesi İçin: Bu ismi sürekli zikreden kimselerin çocukları ve eşi kendisini sever, itaat eder ve bağlanırlar.

Çalışanlarının Sana İtaat Etmesi İçin: Herhangi bir idareci veya amir bu isme devam ederse emrinde çalışanlar kendisine itaat ederler. Allah bu kimselere hükmedecek kuvvet verir, sevgi ve muhabbetlerini kazanır, emirlerini rahatlıkla hiç yüksünmeden yerine getirirler.

Yakınlar Arasındaki Kırgınlığın Giderilmesi İçin: Birbirlerini seven arkadaş ve dostlar, karıkoca, kardeş, gelin kayınvalide vb., temiz bir kaseye 20 defa yazıp üzerine 1600 kez “Ya Hadi” okunarak haberleri olmadan içirilse arası düzelir, dargınlık, kıskançlık, kırgınlık, nefret gider yerini tekrardan dostluk, kardeşlik, sevgi ve barış alır.

Mahlukatın Sana İtaat Etmesi İçin: Bu ismi zikredenler hidayete ererler, bütün mahlukat itaat eder, her işlerinde başarılı olurlar.

Rızkın Kolaylaşması İçin: Bu ismin zikrine devam eden rızkını kolaylıkla kazanır.

Advertisement