İçki Kumar ve Kötü Alışkanlıkları Bıraktırmak İçin Dua

0
(0)

İçki, kumar ve diğer kötü alışkanlıklardan vazgeçirmek için aşağıdaki dua kırk bir kez okunup o şahsa yedi gün içirilir ise tövbekar olur.

İçki Kumar ve Kötü Alışkanlıkları Bıraktırmak İçin Dua

Bir kimseyi içki, kumar ve benzeri kötü alışkanlıklardan vazgeçirmek için aşağıdaki dua; pazartesi sabahı güneş doğarken veya cuma salası okunurken kullanılmamış beyaz, porselen tabağa yazılır. Su ile silindikten sonra üzerine de kırk bir kez aynı ayetler okunup o şahsa yedi gün içirilir ise bu gibi alışkanlıklardan tövbekar olur. Yine turuncun suyu alınıp, aynı ayetler kırk bir kez okunur. Yedi sabah yarımşar çay bardağı içen kişi içki ve zinadan döner.

Kötü Alışkanlıkları Bıraktırmak İçin Dua - Tesirli Dualar
Kötü Alışkanlıkları Bıraktırmak İçin Dua

Yâ eyyühellezîne âmenu innemel hamru vel meysiru vel ensâbü vel ezlâmü ricsün min ameliş şeytâni fectenibuhu lealleküm tüflihun innemâ yüriydüş şeytânü en yükâa beynekümül adâvete vel bağdâe fil hamri vel meysiri ve yesuddeküm an zikrillâhi ve anis salâti fehel entüm müntehun.

Ve etıy’ullahe ve etıy’ur rasule vahzeru. Fein tevelleytüm fa’lemu ennemâ alâ rasulinel belâğul mübîn. Allahümme huz hubbül hamri vel meysiri an kalbi limen şeribe hâzâ bihakkı hâzâ ve bihakkı kelâmükel kadim ve rasulikel kerîm ve bielfi elfin lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm. Ve bihakkı Muhammed Mustafâ sallâllahü aleyhi ve sellem.

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
  1. […] İçki Kumar vb. Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmak İçin Dua […]

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin