Skip to content

Aşk Büyüsü Yapan Kadına Cin Musallat Oldu

Cinli Korku HikayeleriMum duası diye bilinen bir aşk büyüsü yapan kadın, cinlerin nasıl musallat olduğunu ve yaşadığı korku dolu olayların hikayesini anlattı.

Cinli Korku Hikayeleri – Geçen sene yengemden, “mum duası” [1]Mum Duası Nedir, Neden Yapılır: Her ne kadar söz konusu uygulamanın ismi mum duası olsa da özü itibariyle bir büyü ritüelidir. Bu sebeple İslam dinine göre günah sayılır. Bir aşk … Continue reading denilen bir dua duymuştum. Bu dua istediğin kişiyi kendine aşık etmek için muma okunuyormuş… Ben de yaptım… 

Gece 12’den sonra duayı okumaya başladığım an, etrafımda adeta duman şeklinde bir şeyler görmeye başladım… Üzerinde fazla durmadım. Devam ettim duayı okumaya. 

Üç Harfliler Sana Bu İsmi Takmış

Ancak bu uygulamayı yapmaya başladıktan sonra geceleri aniden uyanmaya başladım. İstemsiz şekilde saatlerce yatağın içinde hiçbir şey düşünmeden, boş boş oturuyordum. İlerleyen zamanlarda artık sadece geceleri değil gün içinde de; otururken, televizyon izlerken böyle oluyordu. Vücudumda bana dokunan bir şeyler hissetmeye başlamıştım.

Bir gece uyurken yatağımın başına vurularak bana “Hatem” denildiğini duydum. Çok ürkütücü bir ses idi. Yaşadıklarımı teyzeme anlattığımda “Üç harfliler sana bu ismi takmış ve seni aralarına almışlar.” dedi. Neye uğradığımı şaşırdım. Halep’ten muska yaptırıp getirteceğini söyledi teyzem.

Korkudan Dilim Tutuldu

Muska gelmeden bir iki gün önce; mutfakta bulaşık yıkıyordum. Tencerelerden birinin yansımasından; arkamdan atletli, kısa boylu, kafası olmayan bir varlık geçtiğini gördüm! Bulaşığı bıraktım hemen oturma odasına gittim ama orada kimse yoktu. Ama korkudan ağzım dilim tutuldu. Bir müddet konuşamadım hiç. Konuşmaya çalışıyor ama yapamıyordum. Sanki birisi tüm kuvvetiyle çenemi tutuyordu ve ben ağlamaktan başka bir şey yapamıyordum.

Üzerime Ağırlık Çöküyor

Yakınlarım cinleri çevremden uzaklaştırmak için dua okumaya başladıklarında onları duymak istemiyordum. Dua okunurken sanki kulaklarımı kesiyorlar gibi hissediyordum… Zamanla bir miktar düzelir gibi oldum ama şimdilerde uyurken üzerime ağırlık çöküyor. İnanılmaz bir ağırlık… Kımıldayamıyorum; gözlerimi bile açamıyorum. 

Sonra sağ yanağımın şiştiğini patlayacak gibi olduğunu hissediyorum. Kulağımda ise siren sesi gibi bir ses ama kulakları patlatacak derecede… Şimdi bundan nasıl kurtulacağımı bilmiyorum. Bir duayı bilmeden muma okumanın cezasını çekiyorum… Namaz kılamıyorum; kıldığımda geceleri uyuyamıyorum; sesler duyuyor, kabuslar görüyorum. Ben böyle değildim; namaz kıldıkça, dua okudukça içim ferahlardı, huzur bulurdum. Ama şimdi öyle değil…

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler

Dipnotlar

Dipnotlar
1 Mum Duası Nedir, Neden Yapılır: Her ne kadar söz konusu uygulamanın ismi mum duası olsa da özü itibariyle bir büyü ritüelidir. Bu sebeple İslam dinine göre günah sayılır. Bir aşk büyüsü çeşididir. Birçok farklı uygulaması olsa da ana hatlarıyla şöyle yapılır: Bir cuma gecesi, 1 adet beyaz adak mumu yakılıp cam bardağın içine konulur. Ritüeli yapan kişi, mumun alevinin içinde sevdiği kişinin yüreğinin yandığını düşünür. Bardak veya kavanozun da o kişinin göğsünde olduğu hayal edilir. Aleve bakarken: ‘’Ve elgaytü aleyke muhabbeten minni’’ ayeti 7 veya 41 kez tekrarlanır. Sonra “Aşkımın alevi, senin kalbinde yansın. Her şeyinle benim ol’ denir. Bu işlem sonuç alınıncaya kadar tekrar edilir. Her seferinde mumum kendi kendine sönmesi beklenir.

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.

Paranormal Haber