Orada Bir Cin Var

16
0
(0)

Yaşanmış Kısa Cin Hikayeleri – Gençliğinde birkaç başarısız cin çağırma girişiminde bulunan gencin üniversite çağında öğrenci evinde yaşadığı, korku dolu olayın hikayesi.

Henüz 16 yaşındaydım ve arkadaşlarla beraber cin çağırmaya karar verdik. Çocuk kafamızla araştırma yaptıktan sonra cin çağırmayı denedik. Her seanstan evvel ürperiyorduk ama hiçbir seans başarılı geçmemişti. Belki de konuyla en çok ilgilenen bendim ve başarılı bir seans istiyordum ama arkadaşlarım sıkılmaya başlamışlardı.

Bir süre kendi başıma cin çağırmaya çalıştım ama beceremediğimi düşündüğüm için vazgeçtim. Birkaç ay sonra sürekli kabuslar görmeye başladım. Sevmediğim bazı insanların başına ufak tefek zararlar gelmeye başladı. Ayağı kayıp yere düşenler, dengesini kaybedip bisikletten düşenler… Tuhaf geliyordu ama tesadüf olduğunu düşünmüştüm o zamanlar.

18 yaşında üniversiteye girince arkadaşla eve çıktık. Arkadaşım geceleri çalıştığı için evde yalnız kalıyordum. Bazı akşamlar yalnız olmadığımı hissediyor, evin içinde “Biri mi var orada” diye bağırıyordum. Bu gecelerden birinde aniden odanın soğuduğunu hissedip ürperdim. Sanki hemen yanı başımda biri vardı. Arkamı döndüğümde kimseyi göremedim ama nefes almakta zorlanmaya başladım.

Related Posts

Tansiyonumun düştüğünü zannedip banyoya koştum, elimi yüzümü yıkadım. Aniden metalik bir sesin arkamdan adımı fısıldandığını duydum. Tüylerim diken diken oldu. Omzuma soğuk bir elin dokunduğunu fark edince korkudan çığlık atıp evden dışarı koştum. Geceleyin sokaklarda bomboştu. Yalnızca köpekler vardı.

Normalde köpeklerle iyi anlaşan biri olsam da o akşam hemen hepsi bana hırlıyor, havlıyorlardı. Birden etrafımda 7-8 gölge olduğunu ve bu gölgelerin insana benzediklerini fark ettim. Hepsi adeta dans eder gibi hareket ediyorlardı. Kanımın çekildiğini hissederken yere düşüp bayılmışım. Arkadaşım beni uyandırdı. 10-15 dk. boyunca kendimden geçmiş olmalıydım.

Beni ayağa kaldırdı ve eve gittik. Yanımda biri olunca kendimi daha rahat hissediyordum. Belki de arkadaşım sayesinde normal hayata konsantre olabilmiştim. Ertesi gün methini duyduğum pek çok hocaya gittim. Bazıları faydalı oldu sanıyorum. Hala ara sıra garip sesler işitiyorum ama bir daha hayatım boyunca bu kadar tehlikeli bir deneyim yaşamadım.

Ne zaman o geceyi hatırlasam ürperirim. O gece arkadaşım gelmeseydi neler olabileceğini tahmin etmek bile beni çok korkutuyor.

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin