Skip to content

Yatağımın Başındaki Ak Sakallı Dede

Paranormal Hikayeler – Baş ucumda sarıklı, sakallı, cübbeli bir dede. Size Allah’a olan inancımla doğruyu yazıyorum: O kadar ürktüm ki korkudan kalkıp kaçayım dedim.

Paranormal Hikayeler – Merhaba. Adım Özlem. Ben de başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum size. Şimdi bu anlatacağım başımdan geçen benzer olaylardan sadece bir tanesi… O zamanlar oğlum daha 11 aylıktı. Daha biberonla süt içiyordu. Eşim işten çıkmıştı. Para yok, iş yok, çocuğa süt yok… Kiradaydık. Elektirikleri kestiler. Biz de kaynanamlara gittik.

O sıra; benim dişim öyle bir şişti ki boğazımla çenem dümdüz oldu, birleşti sanki. Parasızlıktan doktara da gidemiyoruz. Gece yattık. Yer yatağı atmıştık… Gece, bir anda kendi kendime uyandım. Başucumda sarıklı, sakallı, cübbeli bir dede. Size Allah’a olan inancımla doğruyu yazıyorum: O kadar ürktüm ki korkumdan yatağın içinde kalkıp kaçayım dedim.

Dede benim omzuma dokundu “Korkma kızım.” dedi. Avucunun içinde sarı bir merhem vardı. Bana “Ağzını aç.” dedi. Bir anda o kadar sakinleştim ki… O elindeki merhemi dişime sürdü. “Şimdi yat uyu.” dedi. Gerisini hatırlamıyorum… Gözümü açtığımda sabah olmuş, oğlum uyandırmıştı bizi ve benim o boğazımdan çeneme kadar şişmiş olan dişimde hiçbir şey yoktu. Tamamen iyileşmişti. Herkes şaşırmıştı.

Burada (Paranormal Haber Facebook grubu) geçen gün birinin, uykusunda; kalbine, görünmeyen birilerinin, bir şekilde müdahale ettiğini okumuştum. Ben inanıyorum böyle şeylere ama tabi inanıp inanmamak size kalmış.

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler 

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.

Paranormal Haber