Uzmanından Cin vb. Varlıklarla Uğraşanlara Uyarılar

29
0
(0)

İsmini açıklamayan bir uzmandan ruh, cin, şeytan vb. benzeri varlıklarla iletişime geçmek isteyenlere önemli uyarılar…

Rusal Varlıklar mı Hayali Arkadaşlar mı

Yaklaşık 6-7 yaşından beri varlıklar hissettim, kimi zaman uyurken seslerini / şarkılarını duydum, kimi zaman göz ucumda hareket eden karaltılar, kimi zaman aynalarda imajlar… Çocuktum korkmadım, o yaşta bunları ailenize anlatınca aileniz sadece her çocukta vuku bulan hayal arkadaşlar yarattığınızı ve bunun normal olduğunu düşünüyorlar. Yazıktır ki psikologlar da aynı görüşteler.

Yaklaşık 13-14 yaşından itibaren varlıkların kimini açıkça görebilmeye başlamıştım. Kimi zaman geceleri, kimi zaman okula gitmek için bindiğim otobüste, insan formunda ama vücudumdaki bütün tüyleri diken diken eden ürpertilerle… Bunun üzerine araştırmaya başladım, hacı hocalara sordum, elde ettiğim kitaplardan okudum, yurt dışında yaşayan arkadaşlara kitaplar sipariş ettim. Ve ne yazık ki o aptalca laf bana da edildiğinden kendimi bu varlıklardan üstün zannettim ve aptalca bir özgüvene büründüm. İnsan cinlerden daha üst varlıklardır insan istemedikçe cinler ona zarar veremez ıvır zıvırı…

Cinler Yüzünden Çok Şey Kaybettim

Cin veya demonlar, periler, elemanteller vs. vs… Zamanla hepsinin içine girdim, türlü deneyimlerim oldu. İçine düştüğüm durumu kavrayabilecek kitaplara / kaynaklara, olgunluğa eriştiğimde çok geç olmuştu arkadaşlar. Hemen her şeyimi kaybettim. Kaybetmek mecazi anlamda değil; sevdiğim insanlar zarar gördü, vefatlardan kafamı kaldıramadım, ekonomik durumum mahvoldu, elimi neye atsam beraberinde bela getirdim.

Şu anda 35 yaşındayım, savaşabilecek bilgi olgunluğuna eriştim ama kaybettiklerimi düşündüğümde ne yaparsam yapayım bana verdikleri zararın üzerine kara geçemem ne yazık ki… Maddeler halinde yazacağım. Katılır veya katılmazsınız, içinizden biri bile daha dikkatli olma yolunda adım atar hatta bununla uğraşmayı keserse benim kârımdır.

İnsanlar Cinlerden Üstün Değildir

Cinler, demonlar çeşitli boyutlarda var olan varlıklar (özellikle bedensiz varlıklar)… İnsan onlardan üstün değildir. Bunu sakın unutmayın. Bedensiz varlıklar neredeyse saf enerjiden meydana gelmişlerdir ve bizim gibi aptalcasına hassas, çabuk zarar görebilen, geç iyileşen bedenlere sahip olmadıklarından siz ona zarar veremezsiniz.

Kuran’dan İncil’den, Tevrat’tan pasajlar / ayetler / dualar okurum giderler diye düşünüyorsanız kusura bakmayın ama safsınız. Zira  bunlara dayanıp da şövalyecilik, majicilik oynamayın; yanarsınız. Tipik insan egosunun sonucunda en güçlü varlık “Tanrı”dan sonra insandır, insan üst olandır… şeklinde okur, bir de güzelce kanarsınız.

Birbirine Bakan Aynalardan Uzak Durun

Şunu asla unutmayın, bu varlıklardan her aldığınız; deftere yazılan bir borçtur ve zamanı geldiğinde faizi ile birlikte geri alınacaktır. İstekleri karşılayamayacak veya aptal cesareti ile iki duayla geçiştireceğinizi sanıyorsanız (benim gibi) büyük zarar göreceksiniz. Sizin görmeniz sorun değil zira kaşınan sizsiniz ancak bu alışverişlerde her koyun kendi bacağından asılmaz; zararı aileniz, sevdikleriniz görür… Onlara zarar verirsiniz. Hepsini görür, durduramaz, vicdan azabından sürünürsünüz.

Related Posts

İlla bu varlıklarla ilgileneceğim diyorsanız, öncelikle; kaybedecek bir şeyiniz olmamalı (kendi sağlığınızdan başka) ve bu varlıklarla uğraşmanın anahtarını dinler tarihinde değil pagan tarihinde aramayı sakın unutmayın.Aynalardan uzak durmanıza gerek yok ama eğer summon ediyorsanız (yani cin / demon vs. farklı boyut varlıklarını çağırıyorsanız) aynalardan uzak durun. Kesinlikle evinizde aynalar birbirine bakmasın hatta ayna karşısına yansıtıcı yüzeyi olan bir cisim dahi koymayın.

Koruyucu Melek Diye Bir Şey Yok

Evinizde hem hayvan besleyip hem varlıklarla haşır neşir olmayın. Sakın bunu yapmayın! Hacı hocalardan medet ummayın, gerçekten yardıma ihtiyacınız olacak duruma düştüğünüzde sizi bulanlar ve eğitenler olacaktır ama bu zaten çok şey kaybettikten sonra olacaktır. Bilginin, bilgilenmemenin karşılığı çok ağır. Bir varlıkla devamlı irtibatta olanlar!

Bunu olabildiğince dikkatle sona erdirin. Erdirmeye yakın istekler olduğunu göreceksiniz hatta kimileriniz bu isteklere şimdiden maruz kalmışlardır bile… Koruyucu meleği olduğunu idda eden arkadaşlar! Yok böyle bir şey üzgünüm. İnanın veya inanmayın ama lütfen koruyucu meleğinizle görüştüğünüzü söylediğinizde samimiyseniz bunu durdurun. Karşınızdaki varlık er ya da geç mahvınıza sebep olacaktır.

Sizin yardımınızla daha çok türdaşını bizim boyutumuza çekebilecektir. Bunu yaşam enerjinizi bir anlamda soğurarak yapar. Yaşam enerjiniz sonsuz değil bunu sakın unutmayın. Hayatınızdan çaldırmayın. Bedensiz bir varlığın tamamen farklı bir boyutta var olabilmesinin tek yolu, sizin yaşam gücünüzdür. Siz bir prizsiniz. Onlar da elektrikli alet. Çalışırlar ama elektriğinizi tüketerek; bunu sakın unutmayın.

Varlık Çağırmayın

Yeterli seviyeye gelmeden (tılsımlar, koruyucu chantlar, gerekli ritüeller, bağlama büyüsünü bilmeden öğrenmeden) bu varlıkları çağırmayın, hissetseniz de önemsemeyin. Siz enerjinizi isteyerek vermeden kolay kolay size musallat olmazlar (özel sebepleri yoksa… Eğer varsa ve yeterince güçlüyseler siz isteseniz de istemeseniz de size yine sizin enerjinizi kullanarak musallat olacaklardır.

Kapılara Dikkat

Odanızda; içinde kapı resmi olan tablolar bulundurmayın, kapılarınızı açık tutmayın. Kapıların açık tutulması açık bir davet gibidir. Kapının pagan ve majik önemi vardır. Bir şekilde enerjiyi yoğunlaştırabilirler. Cin deneyimleri olan arkadaşlar, cinleri ilk gördüklerinde kapıdan geldiklerini veya kapıya yakın olduklarını (ortamda ayna varsa aynaya) görmüşlerdir.

Kanla Ritüel / Ayin Yapmayın

Özel durumlar dışında kendilerinden size gelmezler. Enerjilerini size eşitlemek durumundadırlar ve çok güçlü olanları dışında bunu yapmalarının tek yolu sizin buna (bilinçli veya bilinçsiz) izin vermenizdir. İyi ve kötü kavramları insan kavramlarıdır; bunu sakın unutmayın. Ne tam iyi ne tam beyaz vardır. Genelde hakim renk gridir. Size karşı iyi de olsalar kötü de olsalar her aldığınızın ağır bir karşılığı vardır. Sakın ama sakın kanla ritüel gerçekleştirmeyin. Sağdan soldan duyarak sakın içinde kendi kanınız veya bir başka varlığın kanı olan ayinlerde bulunmayın. Karanın da karasına yuvarlanmayın.

Büyüden Uzak Durun

Büyüden uzak durun. Ak ve kara büyü yoktur her büyü karadır. Büyü; evrenin işleyişini (kader) değiştirmek için yapılır. Niyet iyi de olsa kötü de olsa gidişatı değiştirdiğinden karadır. Bizden çok daha iyi büyü gücüne sahip varlıklar vardır, en ufak size göre en masum büyü bile bu çok güçlü varlıkları mıknatıs gibi size çekecektir. Kısaca yazdım. Lütfen arkadaşlar kendinize çok dikkat edin. Anlamadığınız konularla uğraşmayın. Kulaktan dolma bilgiler sizi sadece belaya götürür. Bu belayı bugünden yarına görmezsiniz. Gördüğünüzde, fark edebileceğiniz seviyeye ulaştığında; çok geç kalmışsınızdır durdurmak için…

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] CinlerKuran’da CinlerCin Mektubu Arapça Yazılışı ve Türkçe AnlamıCin MektubuCin vb. Varlıklar ile Uğraşanlara İhtarCin ve Benzeri Konularla Uğraşanlara UyarılarCinlerden Korunmak İçin Yapılması […]

  2. […] Cin vb. Varlıklar ile Uğraşanlara İhtar […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin