Sevgi ve Muhabbet İçin Kaf Ayetleri

0
(0)

Sevgi ve muhabbeti arttırmak için okunan 5 Kaf ayetinin anlamı ve önemi. Bu ayetlerle ilgili dua ve etkili uygulamalar hakkında bilgi alın.

Kaf ayetleri, diğer pek çok hacet için olduğu gibi iki kişi arasında sevgi ve muhabbet, kavuşma oluşması için de oldukça tesirlidir. Helal dairesinde olmak kaydıyla…

Muabbet Husulü İçin 5 Kaf Ayeti ve Duası

5 Kaf Ayeti
5 Kaf Ayeti

Anlamı: Bismillâhir Rahmânir Rahim. Gökten indirdiğimiz su ile yeryüzünde yetişen bitkiler birbirine karışır. Ama sonunda rüzgârın savuracağı çer-çöpe döner. Ey Hefkalzâîl! O, görüleni de görülmeyeni de bilen, kendisinden başka ilâh olmayan AIlah’tır. O, Rahmân’dır ve Rahîm’dir.. Ya Ceğsekeyaîl!. Onları, yüreklerin ağıza geleceği, tasadan yutkunacakları yaklaşan kıyâmet günü ile uyar.

Zalimlerin ne dostu, ne de sözü dinlenecek şefaatçisi olur. Ya Dağayâîll Gündüz sinip geceleri gözüken gezegenlere and olsun. Kararmaya başlayan geceye ant olsun. Ağarmaya başlayan sabaha ant olsun.. Bu Kuran, Arş’ın sâhibi katında değerli, güçlü, sözü dinlenen ve güvenilen şerefli bir elçinin getirdiği sözdür.

Ya Vağrahaîl! Sad! Öğüt veren Kuran’a and olsun ki inkâr edenler gurur ve ayrılık için dedirler. Ya Değşeabaîl! Ey bu âyetlerin huddamı (hizmetçiler) ve ey Seyyid Meytatarun! Falan kadının oğlu falanın kalbini benim sevgi ve mahabbetim üzere heyecana getir. Hemen şimdi, acele olarak; Süleyman bin Dâvud’un (S.A.V.) mülkü saltanatı üzere.. İncil, Tevrat, Zebur ve Furkan hakkı için.. Muhammed Mustafa (S.A.V.) hakkı için. Ve bu yüce ayetler, saygı değer isimler hakki için… Kecağzameheyuş hakkı için.

5 Kaf Ayetinin Muhabbet İçin Okunuş Usulleri

Bu mübarek ayetler, birisinin helalinden sevgi ve muhabbetini celb etmek gayesi için okunursa, yukarıdaki duanın sonuna şu şekilde bir ekleme yapılır: Allah’ım, falan kadının oğlunun/kızının kalbini benden yana eğip çevirmeni ve benim sevgim üzerinde harekete geçirmeni istiyorum. Yardım Allah’tandır, fetih de çok yakındır…

Yine muhabbet gayesine matuf olarak; cuma günü namazdan (cuma namazından) önce 93 defa okunur. Şüphesiz ki bu, kabul olunan bir davettir. Tecrübe edilmiştir ve sıhhatlidir. Bunda hiçbir şek ve şüphe yoktur. Bir kişiyi helal dairesinde arzu ediyorsan, o eğer senin bulunduğun beldede hazır ise veya başka bir yerde bulunuyorsa, yukarıda yazılı ayet ve isimleri 60 defa oku. O kişiyi bulursun ya da seni ona ulaştıran birine rastlarsın.

Ana Sayfa 

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
  1. SOHAL AHMED says

    i want friendship jeany. any method see him.

  2. […] Kaf Ayeti ve Mucizeleri * Sevgi ve Muhabbet İçin 5 Kaf Ayetinin Okunuşu Usulü * Kabadayı ve Zorbalara Baş Eğdirmek İçin 5 Kaf Ayetinin Okunuşu * Tesirli Dualar * Google […]

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin