Skip to content

Hayatımın En Uzun 30 Saniyesi

Kısa Korku Hikayeleri – Bir şey bana kabaca güldü: “Hahaha” dedi. Tam “Oohhh; uyandım, kurtuldum!” derken, hareket edemediğimi fark ettim…

Kısa Korku Hikayeleri – Bundan yaklaşık 3-4 ay önce gece bir kabus gördüm. Kabusta kafam hariç tüm vücudum kumun ya da toprağın içindeydi ve hareket edemiyordum. Aynı zamanda bağırmaya çalışıyordum ancak sesim çıkmıyordu . Bu kabusu defalarca gördüm farklı şekillerde. Sonra bir anda rüyada olduğumu fark ettim. Normalde rüyada olduğumu anlayınca anında uyanırım çünkü bu durumu daha önce de birkaç defa yaşadım. Ancak bu sefer rüyada olduğumu fark ettikten sonra bir şey bana kabaca güldü: “Hahaha” dedi. Bildiğiniz rüyadayken… Ancak ben hala kumda gömülüyüm ve etrafta hiçbir şey yok!

Sonra şıp diye uyandım. Tam “Oohhh; uyandım, kurtuldum!” derken, hareket edemediğimi fark ettim. Önce battaniyenin altındaki ellerimi kıpırdatmaya çalıştım ancak ne ellerim ne ayaklarım ne kafam ne de ağzım… Hiçbirini hareket ettiremedim. Yaklaşık 10-15 saniye boyunca bu olay devam etti. Bir an felç olduğumu ve artık hareket edemeyeceğimi bile düşündüm. Tam ağlayacak seviyeye geldim ki sonradan bir anda çözülüverdim sanki… Hemen ayağa kalktım ve dua etmeye başladım. Yüzümü yıkadım. Şoka girmiştim çünkü böyle bir şey ilk kez başıma geliyordu.

Bu anlattığım olaylar en fazla 30 saniye sürmüştür ama hayatımın en uzun 30 saniyesiydi… Ve o gülüş neydi? Bilinçaltım mı? Yoksa bana kabusu yaşatan farklı bir varlık mı? Ve rüyadan sonra felç durumunda olmamım nedeni neydi? Hâlâ o anları unutamadım..

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler 

Paranormal Haber