İçeriğe geç

Yaşanmış 4 Kısa Cin Hikayesi

Cinli Korku Hikayeleri – Anlatıcıları tarafından gerçekten yaşanmış olduğu iddia edilen 4 adet kısa cin hikayesi:

Evdeki Küçük Cin Çocuk

Teyzem mevlit için Çamlıca’da bir tanıdığının evine gidiyor. Hoca filan gelecek, dua okunacak. 6 dairenin olduğu bir bina. En üst kata çıkıyor. Kapıyı bir bayan açıyor. Yanında da ev sahibi, bir kız çocuğu, bir de küçük erkek çocuğu var. 1-2 yıldır görmediği bir bayanmış ve ev sahibinin akrabasıymış. Mutfakta misafirler için yemekler yapılmış, kapıyı açan da tabaklara koyuyor yemekleri. Teyzem de uzun zamandır konuşmadılar diye gidiyor mutfağa; sohbet ediyorlar.

“Allah bağışlasın. Ne kadar büyümüşler” diyor teyzem. Kadın da “Evet ya kızım bu yıl çok büyüdü” deyip gülüyor. Teyzem “Oğlan da çok şekermiş.” diyor. Kadın anlamamış bir ifadeyle “Hangi oğlan?” diye soruyor. Teyzem “Kapıda senin yanındaki ufaklık vardı ya” diyor. Sonra kadın o evde hiçbir erkek çocuğu olmadığını söylüyor. Teyzem tabi dumur. Ev sahibine soruyor “Kim o çocuk? Kimin çocuğu o?” diye. Ev sahibi “5. ve 6. daireler bizim. 2 ve 4’te evli çiftler var ama çocukları yok.” diyor. “3. dairedekilerin bir kızı var.” diyor. “1. katta da üniversite öğrencileri var.” diyor.

Teyzem çok kötü oluyor çünkü emin gördüğünden. “Kıyafetine kadar anlatabilirim.” diyordu bize. “Yanağını sıktım hatta” diyor. Oradakiler de teyzeme biraz garip gözle bakmaya başlıyorlar tabi. Neyse; dua okunuyor. Hocaya da ikram yapılıyor. Hoca yemeği bitirince soruyor: “Yaa.. Şu küçük çocuğu getirin de seveyim. Koşturdu bütün gün sağa sola.” …  

Sayfalar: 1 2 3 4

“Yaşanmış 4 Kısa Cin Hikayesi” hakkında 2 yorum

  1. Geri bildirim: Kısa Cin Hikayeleri "Annemin Kılığına Giren Cin" - Paranormal Haber

  2. Geri bildirim: Cinli Bez Bebek - Paranormal Haber