Define İşi – Cinlerin Tuzağı

21
0
(0)

İki arkadaşı tarafından aniden define işi var gerekçesiyle bir geceyarısı kazıya çağrılan Osman’ın karşılaştığı şok edici gerçeğin korku dolu hikayesi

Define İşi Var Gel

İsmim Osman, 25 yaşındayım, Konya’da yaşıyorum. Sıradan bir yaşantım var. Evden kahveye, kahveden eve… Geçen ay yaşadığım olayın etkisinden yeni yeni kurtuldum; sizlerle de paylaşmak istiyorum… Gece 01:00 sularında, arkadaşlarım Yakup ve İbrahim kapıya gelip “Aga, hazırlan;  define işi var.” dediler fısıldayarak. Şaşırdım önce çünkü daha önce aramızda hiç define işi konuşmamış, yapmamıştık. 

Gözleri Zifiri Siyahtı

Apar topar giyindim. Tarla yollarından yürüye yürüye ormanlık alana geldik. Yakup ve İbrahim ellerinde kazmalarla, daha önceden işaret koymuş oldukları yeri kazmaya başladılar. Ama gözlerini para hırsı bürü üş gibiydi. Bir ara Yakup’la göz göze geldim. Gözleri neredeyse zifiri siyahtı. Bana bağırdı “El fenerini şuraya tutsana!” diyerek. Önce korktum ama sonra hemen toparlandım. Açtım feneri. 

Bu İşte Bir Tuhaflık Var

5-10 metre kadar kazdıktan sonra, bana “İçine gir!” dediler çukurun. O sırada telefonuma İbrahim’in! telefonundan kandil mesajı geldi. Halbuki İbrahim, telefonuna hiç dokunmamıştı. Bu işte bir tuhaflık vardı. Bana kaşlarını çatarak bakmaya başladılar. “Çabuk gir!” diye bağırıyorlardı. Hemen koşmaya başladım. Tarla yolun dan çıkıp, köy yoluna girdim. Arkama baktığımda yoktular.

Korkudan Öleceğimi Sandım

Önümü döndüğümde benden yaklaşık 15 metre uzaklıkta; yola oturmuş, bana bakıyorlardı. O esnada korkudan öleceğimi düşündüm ama canım anamın öğrettiği dualardan okudum. Gözlerim karardı, bayılacak gibi oldum. Bu durum iki dakika filan sürdü. Sonra tekrar baktığımda yolun ortasında göremedim Yakup’la İbrahim’i… 

Related Posts

Ölmüş Olabilirdim

Eve koşarak gittim. Sabaha kadar uyumadım. Sabah namazını kılıp, kahveye gittim. İbrahim ile Yakup’u çağırdım acil gelmeleri için. 20-30 dakika kadar sonra yanıma geldiler. Korka korka durumu anlattım. Yakup, dün gece şehirdeymiş. İbrahim “Gece ben hiç çıkmadım dışarı!” dedi. O an anladım durumu. Bunlara çaktırmadan geyiğe bağladım ancak o gece çukura girmiş olsaydım, Allah bilir şu an ölüydüm. Anamın öğrettiği dualar ayakta tuttu beni.

Korku Hikayesi – Cin Deneyimleri – Define

Define Bulmak İçin

Define Bulmak İçin

Define Ararken

Define Ararken

Cinlerden Korunmak İçin Yapılması Gerekenler

Cinlerden Korunmak İçin Yapılması Gerekenler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin