Skip to content

Gördüğüm Azrail miydi?

Gözleri kıpkırmızı, kocaman tırnakları upuzun… Saatlerce bakıştık. Gözleri hipnoz etti sanki beni. Gözümü alamıyordum ama suret beni korkutmuyordu.

Zeynep T. Bir gün anneannem bize geldi. Birkaç gün kalacaktı. Neyse; gece uyuyordum. Ben hayatımda hiç karabasan vs. şeyler görmedim. Suretleri nedir bilmem. Gece; uyku arasında, rüya veya yarı uyanıklık haliydi sanırım; gözüm açıktı. Yanımdaki komidinin kenarına çömelmiş, diz çökmüş bir varlık gördüm. Simsiyah bir suret…

Gördüğüm Azrail Yaşanmış Korku Hikayeleri Paranormal Olaylar

Gözleri kıpkırmızı, kocaman tırnakları upuzun… Saatlerce bakıştık. Gözleri hipnoz etti sanki beni. Gözümü alamıyordum ama suret beni korkutmuyordu. Bakışırken belki saniye, belki dakikaydı; bana çok uzun geldi. Nefes bile almıyor gibiydim. Uyandım, dua okudum, duş filan aldım.

Korktum, etkilendim tabii ki. Bu olaydan 2 gün sonra anneannem gece kalkmış. Ölmüş kocası çağırmış. Bir gürültü koptu. Anneannem o komidine çarpmış. Kalça kemikleri ve omurgasını kırdı. Çok geçmeden anneannem öldü. Tam olarak bu olaydan 4 gün sonra… Ve bu bende hep soru işareti olarak kaldı: Eğer Azrail suret değiştiriyorsa… Ben Azrail olduğuna yoruyorum.

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0