İçeriğe geç

Gördüğüm Azrail miydi?

Paranormal Hikayeler – Gözleri kıpkırmızı, kocaman tırnakları upuzun… Saatlerce bakıştık. Gözleri hipnoz etti sanki beni. Gözümü alamıyordum ama suret beni korkutmuyordu.

Paranormal Hikayeler – Bir gün anneannem bize geldi. Birkaç gün kalacaktı. Neyse; gece uyuyordum. Ben hayatımda hiç karabasan vb. şeyler görmedim. Suretleri nasıldır, nedir bilmem. Gece; uyku arasında, rüya veya yarı uyanıklık haliydi sanırım; gözüm açıktı. Yanımdaki komidinin kenarına çömelmiş, diz çökmüş bir varlık gördüm. Simsiyah bir suret… Gözleri kıpkırmızı, kocaman tırnakları upuzun… Saatlerce bakıştık. Gözleri hipnoz etti sanki beni. Gözümü alamıyordum ama suret beni korkutmuyordu. Bakışırken belki saniye, belki dakikaydı; bana çok uzun geldi. Nefes bile almıyor gibiydim. Uyandım, dua okudum, duş filan aldım.

Korktum, etkilendim tabii ki. Bu olaydan 2 gün sonra anneannem gece kalkmış. Ölmüş kocası çağırmış. Bir gürültü koptu. Anneannem o komidine çarpmış. Kalça kemikleri ve omurgasını kırdı. Çok geçmeden anneannem öldü. Tam olarak bu olaydan 4 gün sonra… Ve bu bende hep soru işareti olarak kaldı: Eğer Azrail suret değiştiriyorsa… Ben gördüğüm o varlığın Azrail olduğuna inanıyorum.

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler