Çevrenizi Genişletmek için Okunacak Esmalar

52
0
(0)

Çevresi geniş biri olmak için okunacak esmaları öğrenin! Esmaül hüsna pratiklerini içeren bu yazıda esmaların uygulama yöntemlerini bulabilirsiniz.

Esmaül Hüsna’nın en tesirli isimlerinden biri olan El Kabıd esması, çevresi geniş biri olmak, dileklerin hızlıca gerçekleşmesi ve düşmanın helaki için okunur.

El Kabıd Esması

Allah’ın 99 isminden biri olan bu mübarek esma “Lütuf ve hikmetiyle istediğinin maddi ve manevi rızkını daraltan. Sıkan, daraltan.” anlamlarına sahiptir. Zikir adedi 903; zikir saati Müşteri; zikir günü perşembedir. Bu mübarek esma tesir gücü en fazla olan isimlerdendir.

Dileğinin Kısa Sürede Gerçekleşmesi İçin

Perşembe günleri, Müşteri saatinde (perşembe günü için sabah saatlerine denk gelir) 903 kere okumaya devam eden kişi kısa yoldan muradına erer. Eğer istediği şey dine uygun ve helalse dilerse dilesin çok kısa sürede gerçek olur.

Çevresi Geniş Biri Olmak İçin

Esmaül Hüsna’nın bu tesirli isminin; her gün 903 kere ve özellikle de Perşembe günü Müşteri saatinde zikrine devam edenin dostu ve ahbabı çok olur.

Düşmanın Helaki İçin

Şerinden kurtulmak istenilen ve zulmünde ısrar eden zalim kimseye karşı; salı, gece yarısından sonra Allah rızası için 4 rekat namaz kılınır ve her rekatında 1 Fatiha’dan sonra zammı sure olarak Fil suresi okunur. Ardından 10 bin defa “Ya Kabıd” şeklinde zikrolunur. Sonra; ıslahı mümkün olmayan zalimin bertaraf edilmesi veya kahrı için dua edilir. Bunun neticesinde o zalim kişi ya da zulmünden veya hayatından vazgeçmek zorunda kalır, helak olur.

Düşmanın Şerrinden Emin Olmak İçin

Esmaül Hüsna’nın bu mübarek ismini 4 gün, 903 kere okuyan kişi, düşman şerrinden emin olur, huzura kavuşur.

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin