Ayetel Kürsi’nin Şifresi: İlahi Koruma ve Şifa Kaynağı

0
(0)

Ayetel Kürsi, İslam inancında önemli bir dua olarak kabul edilir ve şifa, koruma ve güç kaynağı olarak bilinir. Bu makalede, Ayetel Kürsi’nin şifrelerinden biri ele alınıyor.

Çok büyük sıkıntı içinde kaldığınız zaman Âyetel Kürsi okuyunuz. Okuma şeklinde şifre olarak okuma şekli aşağıda verilmiştir.

Ayetel Kürsi

Çok önemli bir istek veya çok önemli bir sıkıntınız olduğuda (313) Ayetel Kürsi önerilir. 313 Ayetel Kürsi’nin bir çok şifreleri olduğu rivayet edilir. Okuma şekli ve şifre olarak: Ayetel Kürsi okurken şu ayete gelince “ve lâ yeûduhu hıfzuhumâ ve huvel aliyyul azîm(azîmu).” 7 defa okunur. Eğer daha kısa zamanda olmasını isterseniz (70) defa okunur.

اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْعِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضَ وَلاَ يَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ“

Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm(kayyûmu), lâ te’huzuhu sinetun ve lâ nevm(nevmun), lehu mâ fîs semâvâti ve mâ fil ard(ardı), menzellezî yeşfeu indehû illâ bi iznih(iznihî) ya’lemu mâ beyne eydîhim ve mâ halfehum, ve lâ yuhîtûne bi şey’in min ilmihî illâ bi mâ şâe, vesia kursiyyuhus semâvâti vel ard(arda), ve “lâ yeûduhu hıfzuhumâ ve huvel aliyyul azîm(azîmu). “

Bu kısım 7 defa okunacaktır.

Ana Sayfa

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet