İçeriğe geç

Tavsiye Korku Filmi: In The Tall Grass

Senaristlik ve yönetmenliğini Vincenzo Natali’nin yaptığı In The Tall Grass aslen Stephen King’in bir kısa hikayesinden uyarlanma.

Özellikle Stephen King’in hikaye ve romanlarından hoşlananların beğeneceğini düşündüğüm bir yapım In The Tall Grass.

Tavsiye Korku FilmiFilmin konusunu özetlemek gerekirse: Erkek ve kız kardeşler olan Cal ve Becky şehirlerarası otoyolda seyahat ederlerken, yolları; kırsalda uçsuz bucaksız, adam boyunu aşkın otlarla kaplı bir bölgeden geçer.

Bölgede görünürdeki tek insan yapısı yapı hemen otlağın kıyısındaki terk edilmiş kilisedir. Yol kenarında kısa bir mola veren Cal ve Becky, uzun otların içinden yardım isteyen küçük bir çocuğun sesini duyarlar.

Küçük çocuğa yardım etmek için otların arasına giren kardeşler, tıpkı o küçük çocuk gibi burada kaybolurlar. Adam boyu otlarla kaplı bu alan normal değildir. Bir şekilde labirent gibidir ve bir giren bir daha çıkamamaktadır.

Uzun otların arasında kaybolan Cal ve Becky burada tıpkı kendileri gibi kaybolmuş başka insanlarla da karşılaşırlar ve kimi zaman bu insanlarla birlikte çalışarak kimi zamansa mücadele ederek bu tuhaf mekanın gizemini çözmeye ve buradan kurtulmaya çalışırlar.

Değişik konusu ile klişe korku filmlerinden sıkılanlar için iyi bir alternatif olacağına inanıyorum. Yapım olarak da zaten kaliteli isimlerinin imzasını taşıyor.

Stephen King’i zaten biliyorsunuz. Senarist ve yönetmen koltuğunda oturan Vincenzo Natali ise Küp filminin yönetmeni. 

Bir Netflix yapımı olan filmle ilgilenenler için resmi fragmanı, eğer hala emin olamadıysanız diye aşağıya ekliyorum.

Sinan Özgenç

İn The Tall Grass – Fragmanı İzle

İn The Tall Grass isimli tavsiye korku filmini online olarak izleyebileceğiniz birkaç linki de aşağıya ekliyorum. paranormalhaber.com bir film izleme sitesi olmadığı için sadece link vermekle yetineceğim.

İn The Tall Grass İzle

filmakinesi.net

fullhdfilmizlesene

filmmodu

GOOGLE NEWS Abone Ol & Takip Et

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

“Tavsiye Korku Filmi: In The Tall Grass” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: Overlord Operasyonu - Paranormal Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.