Hayalet Köpek

0
(0)

Paranormal HikayelerOkurumuz yavruyken sahiplendiği köpeği ile ilgili olarak yaşamış olduğu paranormal olayın hikayesini anlattı:

Bundan kısa bir süre önce bahçeli ve ucuz diye bir ev kiraladık. Ev en az 10 yaşında ve dağlık bir alanda. İkiz villa şeklinde, site gibi aynısından birçok ev yapılmış. Komşu sayımız azdı çünkü evlerin yapımı uzun sürmüş ve bir çok sorun çıkmış.

Hazır bahçeli evimiz var diye; ilan sitelerinden araştırma yapıp, yeni doğum yapmış bir köpeğin yavrularını gördüm ve hemen gittim almaya. Havalar soğuk olduğu için köpeğe bir ay boyunca evde baktım. Çünkü köpek sadece bir aylıktı ve kendi ısısını koruyamıyordu. Hastalanır diye korktum. Hatta gece ağladığında yanıma alıyordum köpeği kıyamayıp.

Köpek büyüdü; iki aylık oldu. Bu yüzden dışarı bir kulübe yaptırıp, köpeği artık dışarı koyduk. Ne kadar süre sonra oldu bilmiyorum fakat bir gece; yarı uyanık yarı uyur halde, yatağımda kollarımın arasında köpeğimle uyandım. Rüya mı bilmiyorum fakat oldukça gerçekçiydi ve sanki gerçekten yaşanmış gibi hatırlıyorum. Rüya olsaydı kısa sürede unuturdum, anı şeklinde kalmazdı aklımda…

Neyse bana normal geldi; köpeğin dışarıda olduğunu filan unuttum ve içimde hiç korku yoktu. Seviyorum köpeğimi sonuçta. Sarıldım öptüm köpeğimi. Sonradan şeklinin değiştiğini fark ettim ve içimde birden yüksek bir öfke oluştu. Hani normalde bana bunu başka biri anlatsa korkardım fakat bunu bizzat yaşadım ve hiç korkmadım. Aksine çok sinirlendim ve bağırmaya başladım. Işık hızında fırladı gitti!

Yatakta da bir hafifleme oldu sanki. Bu olaydan sonra artık her akşam huzursuz ve uykulu olmaya başladım. O evden beş ay önce taşındık ve her şey normale döndü. İlk taşındığımız gece, rüyamda biri bana bir kağıt uzatmıştı. Üzerinde bilmediğim bir dilde not yazıyordu; anlayamamıştım. Araştırdığımda Fransızca çıktı fakat yazan notu aklımda tam tutamamıştım. Sadece bir kelimesini araştırabilmiştim. Şimdi o kelime de aklımda değil.

Köpeğimle olan olayı bir arkadaşıma anlattım. Aynı şey ona da olmuş. “Biri yanıma yattı gece” dedi, “Korktum” dedi “Anne diye bağırınca ışık hızında kaçtı gitti” dedi. Bilemiyorum bu nedir, bütün bunlar tesadüf müdür yoksa arkadaşım  ve bende olduğu gibi benzer şeyler başkalarının başına da geliyor mudur?

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
  1. […] Cin Vakası “Hayalet Köpek” […]

  2. […] Tam bacağımın dibindeydi. Ayak seslerini duymuyor ama nefes alışlarını duyuyordum. Bir köpek gibi nefes alıp veriyordu. Elindeki asa gibi şeyle kahkaha atarak Arapça kelimelerle konuşarak, […]

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin