Connect with us

Tesirli Dualar

Doktorlukta Başarı İçin Dua

Bu ismi vird edinen doktorlar hastalarına faydalı olur ve teşhis koyma ve tedavi etme konusunda büyük isabet sağlarlar.

Bu ismi vird edinen doktorlar hastalarına faydalı olur ve teşhis koyma ve tedavi etme konusunda büyük isabet sağlarlar.

En Nafi: Allah Teala’nın bu güzel ismi şerifi “Devamlı olarak bütün mahlukata hayır ve fayda sağlayan, faydalı şeyler yaratan demektir. En Nafi esmasının zikir adedi 201, zikir saati Zühre günü cumadır, zikir saatinin Zühal olduğunu söyleyenler de vardır. Bu takdirde zikir günü cumartesi olur. “Ya Nafi” şeklinde zikir daha güzel bulunmuştur.

El Attığın Bütün İşlerde Başarılı Olmak İçin: Bu esmanın zikrine devam eden kimse hangi işe el atsa faydalı ve başarılı olur, faydalı kazançlar elde eder.

İlaçsız Ağrı Kesici: Bir yeri ağrıyan ve acı çeken kimse, elini ağrıyan yere koyup hiç ara vermeden 201 kez okursa Allah’ın izniyle ağrı geçer, rahatlar.

Doktorlukta Başarı İçin: Bu ismi vird edinen doktorlar hastalarına faydalı olur ve teşhis koyma ve tedavi etme konusunda büyük isabet sağlarlar. İsme devam edenler bir hastayı eliyle mesh ettiğinde Allah’ın izniyle o hastaya şifa vesilesi olurlar

Yokluk ve Sıkıntıdan Kurtulmak İçin: Bu ismin zikrine devam eden kimseler maddi ve manevi bütün yokluk ve sıkıntılardan kurtulurlar. Rahat ve huzur içinde yaşarlar.

Güzel ve Rahat Bir Hayat Yaşamak İçin: Bu ismi zikredenler güzel bir hayat yaşarlar, darlık musibet, stres ve sıkıntıdan kurtulurlar.

İlahi Sırlara Vakıf Olmak İçin: Bu esmanın zikrine devam edenler ilahi sırlara vakıf olurlar.

Advertisement