Skip to content

Cinleri Bir Mekandan Uzaklaştırmak İçin

Cinleri, define vb. ler için bir süreliğine bir mekandan uzaklaştırmak ve ardından geri dönmelerini sağlamak için yapılması gerekenler.

Cinleri bulunduğun mekandan uzaklaştırmak için öncelikle bulunulan yerde üzerlik tütsüsü yakılır. Ardından Esmai Berhetiyye’den 1370 defa “Ya Ğalmeşin” ismi zikredilir. Yapılan bu uygulamanın ardından cinler bulunulan mekanı terk ederler.

Uzaklaştırılan Cinlerin Geri Dönmesi İçin

Yukarıda sözü edilen tatbikat, daha çok define ve benzeri konular için kullanılır. Bu gibi işlerde cinleri bir mekandan çıkardıktan sonra tekrar dönmeleri sağlanmazsa çok büyük zararlara uğratırlar. Bu sebeple yapılacak iş bittikten sonra cinlerin mekanlarına dönmeleri sağlanmalıdır. Cinlerin, belirli bir amaca matuf olarak, belirli bir süre için uzaklaştırıldıkları yere geri dönmeleri için aşağıdaki işlemlerin yapılması gerekir.

Bulunulan mekana gül suyunda kaynatılmış ud ağacı suyundan serpilir. 1370 defa Ğalmeşin ismini ters olarak Şemlağ şeklinde okunur. Ancak her yüz (100) de bir kere aşağıdaki tevkil de okunmalıdır.

Uzaklaştırılan cinlerin mekana geri dönebilmeleri için okunacak tevkil duası.
Uzaklaştırılan cinlerin mekana geri dönebilmeleri için okunacak tevkil duası.

Ana Sayfa * Gizli İlimler * Google Haberler’de Takip Et

Paranormal Haber