Cin Sevgili

0
(0)

Cinli Korku HikayeleriCinler alemi hakkında konuşmayı çok seven bir genç kıza musallat olan cinin hikayesi. Genç kız bir sabah elinde kına ile uyanır. Kıza musallat olan cin, ona nişan yapmıştır:

Yaklaşık iki yıl kadar önceydi. Bayram tatili için Mersin’deki teyzemlere gitmiştim. Bir hafta kadar orada kalacaktım. Ama geceleri rahat edemiyordum çünkü komşunun köpeği garip garip uluyordu sürekli. Hayvanları çok severim ama o kadar tedirgin ediyordu ki artık “Kendi başını ye” demeye başlamıştım. Sabaha kadar uyuyamıyor, sabaha karşı sızıyordum. 

Yine böyle bir gece, fazla dayanamayıp uyumuşum.Ne olduysa o gece oldu. Ben cinlerle ilgili konuşmayı severdim. Sık sık konusunu açardım. Dalga geçmezdim ama onları sevdiğimi söylerdim. Neyse, o gece birisi teyzemi dürtüp kaldırmış. O anki ışığa göre teyzemin gördüğü kadarıyla; esmer, uzun boylu, kirli sakallı ve beyaz tenli genç bir adammış. “Gizem ner3de?” demiş ve cevap beklemeden benim yattığım odaya girmiş. O odaya girince ben uykuda çığlık atmışım.

Teyzem eniştemi uyandırmış. “Kalk! Evde bir adam var. Gizem’i sordu.” demiş. Eniştemle beraber bütün evi aramışlar ama kimse yok. Pencere açıkmış; kapatmışlar. Sonra teyzem beni kaldırmaya çalışmış ama uyanmamışım. Titreyip ağlamaya başlamışım. Sabah kalktığımda bir anormallik hissetmiyordum ama sağ elimde kına olduğunu gördüm. Teyzem ve eniştem bana olanları anlattı. İnanmadım. Oyun yapıyorlar diye düşündüm. 

Sonra üstümde dokunuşlar hissetmeye başladım. Bu hem heyecanlandırıyordu hem de korkutuyordu bir nebze. Bir komşunun tanıdığı hocaya gittik. Adam beni görünce bir tuhaf oldu; besmele çekti filan… Olanları anlattık. Adam bir muska verdi. “Bu şey sana musallat olmuş. Seninle nişan yapmış. Kına da bunun işareti. Dikkat et…” filan deyince sinirim bozuldu. Gülme krizine girdim. Adamla dalga geçtim. Muskayı da almadım. Oradan çıktım. 

Cin Gözleri

Eve döneceğim zaman hepsine tembih ettim “Annemlere bir şey demeyin” diye. “Tamam” dediler. Eve döndüm. Yaklaşık 3-4 gün sonra kulağımda çınlamalar başladı. Aradan çok geçmemişti ki bir gece yarısı uykudan uyandım. Odada gece lambası vardı. Bu yüzden sandalyede oturan şeyin yüzünü çok net gördüm. Aynı uzun boylu, beyaz tenli, kirli sakallı genç erkek. 

Ama o gözleri insanı delirtecek bir şeydi. Zaten bir cinin gözlerine bakarsanız, o an yaşadığınız duygu; panik, mutluluk ve heyecan dalgası olur. Ayakları ters miymiş düz müymüş bakmak aklınıza gelmez bile. O an nefes almak dahi mucizevi bir duygu. Büyük iri gözler. Gri renkti yani kül rengi gibi. Ama şunu söyleyeyim; hiçbir cinin gözleri normal kapanmaz. Ayakları ters doğan hasta insan görmüşsünüzdür belki ama eminim ki gözleri yanlara doğru açılıp kapanan bir varlık görmemişsinizdir… 

Korktum. Ama çığlık atamadım. Sanki atarsam daha kötü olacakmış gibi bir duyguydu. O geceden sonra ne zaman kulağımda hırıltıyla uyansam onu yanımda göreceğimi biliyordum. Bazen sağ yanımda yatardı bazen bas ucumda ya da odamın en uç köşesinde dikilirken bulurdum. Alışmaya başlamıştım ki artık iş çığrından çıkmıştı. Bir kere mutfaktayken beni almaya çalıştı ama yapamadı neden bilmiyorum. Sonra kızdı. Çok kızdı. Fırını ve raftaki tabakları üstüme devirdi. Bana bir şey olmadı ama fırın hurda oldu tabi.

Annemlere kedilerimin kabloya takılıp koştuklarını söyledim. Tabakları da onlara yıktım ama başka çarem yoktu. Söyleyemezdim. Bir gün arkadaşlarımla bizde toplandık. Daha fazla tutamadım ve anlattım. Şaşkınlıkla dalga geçtiler. Hırıltıyı duyuyordum. “Susun!” dedim; dinlemediler. O geldi; kırdı, döktü. Ama arkadaşlarımı öldürebilirdi fakat yapmadı. Annemler de çok korktu. O evden taşındık ve arkadaşlarım benle artık görüşmüyor. O son olayın olduğu gece son kez geldi. Yanağında kan gibi damlalar vardı. Benle hiç konuşmamıştı ve yine hiç konuşmadan gitti. Bazen onu özlüyorum ama herkesin kendi dünyasında olması en iyisi.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
  1. […] Cin SevgiliKorku Hikayesi – Cin Deneyimi – Cin Sevgili […]

  2. […] Cin Sevgili […]

  3. […] Cin SevgiliCin Vakası – Cin Sevgili […]

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin