Beni Camiye Götüren Tuhaf Varlıklar

0
(0)

Paranormal Hikayeler – Facebook grubu üyelerimizden Can D. sabah namazı için evden çıktıktan sonra karşılaştığı iki tuhaf varlıkla yaşadıklarını anlatıyor.

Paranormal Hikayeler – Can D. – İsmim Can. Ben de size yaşadıklarımdan bir fragman anlatayım. Bir gün saat 4:30 suları sabah namazına kalktım. Abdestimi alıp camiye gidecektim. Kafam boştu. Bir şey düşünmüyordum. Hazırlığımı yaptım, kapıdan çıkıp aşağı indim; evden bahçeye. Tam bahçe kapısından çıkıp, sürgüyü indirdikten sonra arkamı döndüm.

İnsan Olmadıklarını Anlamıştım

Ve işte o an hayatımda yaşayacağım en şok anlardan birisiydi. “Bismillah! La havle vela kuvvete illa billah!” Ne göreyim!.. Cami imamı gibi giyinmiş iki tuhaf kişi. İnsan olmadıklarını anlamıştım. Çünkü boyları yaklaşık 2.5 – 3 mt. civarı, yüzleri yeşil, gözleri aşırı derecede parlıyordu. Kilitlendim o an. Konuşamadım. Başımdan kaynar sular dökülmüştü resmen.

Ta ki varlıklardan birisi bana “Korkma” diyene kadar. Onu dedikten sonra az da olsa rahatlamıştım. Rüya sandım önce. Dokundum kendime ama değildi. İnsanın insanı gördüğü gibi görüyordum onları tam karşımda. Onlardan birisi gülümsedi ve “Hadi camiye” dedi. Ben de hiç sesimi çıkarmadan camiye yürümeye başlamıştım. Birisi sağımda, birisi solumda. Caminin kapısına kadar benle geldiler. Sonra camiye girdim. Bir cesaretle tekrar çıktım dışarı ama… Yoklardı. Kötü olmadıklarını o an anlamıştım. Allah cümlemizi kötülerden korusun…

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler 

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet