Yatağımdaki Cin

13
0
(0)

Cin Hikayeleri – Sürekli cinler tarafından takip ve rahatsız edilen bayan üniversite öğrencisi okurumuz, cinlerle ilgili olarak yaşadığı korkutucu olayların hikayesini anlattı:

Bazı olaylar yaşıyorum ve bu beni açıkçası korkutuyor. Yurtta kalıyorum ve bu çok büyük bir sıkıntı… Tek benim değil, etrafımda bulunan insanların da etkilendiği bir şey… En iyisi; ilk önce yurda gelmeden öncesini anlatayım… Evde, odamda yatarken her gece birisinin odamın yarısına kadar gelip bana bakıp çıktığını hissediyordum. Her sabah annem, “Hayır ben gelmedim, rüyadır” diyordu.

Ben de kendimi bu sözlerle avuttum ama bu artmaya ve bana yaklaşmaya başladı. En son yanıma bile uzanacak oldu. Korktuğumda asla gözlerimi açamam. Ama o an gözlerimi açmayı tercih etmiştim. Açmaya yeltendiğimde çok hızlı bir biçimde kapıyı çarparak çıkmıştı. Her gece geliyordu. Sonra yurda yerleştim. Birkaç gün hiç bir şey olmadı. Bir gün ben meditasyon yapmıştım ve çok güçlü bir meditasyon olmuştu.

Çok derine inmiştim. Meditasyon bittikten sonra yatağımda uzandım. Yatış saatini geçtiği için ışıklar kapalıydı. Gözlerimi tam kapatmamışken yan yatağımda yatan kız arkadaşım bana adımı söylemişti. Benim de gözlerim açık olduğu için hiç ilgilenmemiştim. Sonra beni ittirerek bağırdı. Ben de haliyle kızdım. Sonra bana “Dilara senin yatağında oturan bir kız vardı. Seni izliyordu. Sana seslendiğimde yatağından aşağıya atladı!” dedi.

Çok korkmuştum. Ondan sonraki gece hala korkuyordum ve başka bir arkadaşımın yanında yatıyordum. Arkadaşım mesajlaşıyor, bense onu izliyordum. Sonra bir şey ağzımı sıktı ve bana “Sessiz ol” dedi. Arkadaşım çok korkak olduğu için sustum. Ona bir şey diyemedim. Sonra okulda öğretmenler odasında tek başıma siteden konuları okuyordum ki bir anda bir çığlık sesi geldi.

Related Posts

Bilgisayarın hoparlörü yoktu. Televizyon açık değildi ve korktum. Koşarak çıktım oradan. Akşam yurtta adaçayı yaktık; varlık, düşük enerjiliyse kovmak için. Sadece birkaç gün sürdü. Atölyede tek başıma çalışırken sandalyeler sallanıyordu. Olanları anneme anlattım. Annem de bana muska yazdırmış; -çok küçükken bayılıyormuşuz- onu verdi. Dokunamıyorlar ama etrafımdalar.

Muskanın onları çok etkilemeyeceğini biliyorum ve inancıma da çok uygun değil ama bir umut diyorum. Bir tane de değiller… Yedi tane hissettim. Arkadaşım da üç tane görmüş. Neden olduğunu az çok tahmin ediyorum. Çünkü biz iki sene önce okulda çağırdık. O sıralar Müslümandım ve cin çağırma duasını bulmuştuk, okumaya başladık. Bilgisizdim. En arka sıradan itibaren sıralar titremeye başladı.

Sallantı her dakika ön sıraya geçiyordu. Kızlar çığlıklar atıp, sınıftan kaçtılar. Ama ben sınıftan çıkamadım. Sürekli bir şeye takılıp düştüm ve nihayetinde zar zor çıkabildim. Ve geri gönderemedim. Geri gitmesi için de dua vardı. En az 20 kere okudum. Arkadaşım sürekli “Kulağımda ezan sesi duyuyorum” deyip duruyordu. Pek inanmasam da ona da okuttum ama yok; işe yaramadı.

Okulumuzda boyut kapısı gibi bir şey var sanırım; varlıklar çok fazla. Paganizm ile ilgileniyorum ama bu çok etkiliyor beni çünkü ilerleyemiyorum. Ritüel için çember açacağım açamıyorum; çember içinde yedisiyle çok tehlikeli olur diye. Enerjimi sömürüyorlar. Sürekli hasta oluyorum. Bıktım. Gitsinler istiyorum…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin