4 Kısa Yaşanmış Paranormal Hikaye

190
0
(0)

Paranormal HikayelerGerçekten yaşanmış 4 kısa paranormal hikaye. Okuyacağınız hikayelerinin başlıkları ise şunlar: Mezarlıktan Gelen Ağlama Sesleri, Yatır, Aklıma Geldikçe Ürperirim, Kapının Tokmağına Asılan Ayakkabı.

Mezarlıktan Gelen Ağlama Sesleri

Benim yazlarım genelde köyde geçer. Köydeki evimiz; tek katlı, bahçeli bir yapı. Tam karşı tarafında 300 metre kadar ileride de köy mezarlığı var; yamaca kurulu. Yine bir yaz köydeydik.12-13 yaşlarındaydım. Aklımın yeni yeni cinlere perilere erdiği zamanlar. Gece hafiften bir ay aydınlığı var… Ben de tam cam kenarında yatıyorum. Yani tüm bahçeyi görüyorum.

Related Posts

Saat 12 gibi yattım. Çok geçmeden bahçeden bir ağlama sesi gelmeye başladı. Başlarda böyle ufak bir kız, sessiz sessiz ağlar gibiydi. Korktum. Perdeyi açıp bakamadım ama sonra ağlama sesleri çoğaldı. Bu sefer sanki birkaç kişi hıçkıra hıçkıra ağlıyordu ve giderek eve doğru yaklaşıyordu sesler. Birden evin tahta giriş kapısı açılıp kapanmaya, tak tak tak diye vurmaya başladı.

Kendimi iyice yorganın altına gömdüm. Bağıracağım; bağıramıyorum da. Sesim çıkmıyor. Öyle büzüştüm; ne olacak diye bekliyorum. Sesler kesilmeye başladı. Sesler azaldıkça rahatlamaya başladım. Sonra bütün sesler kesildi. Bir beş dakika daha aynı pozisyonda yatakta kaldım. Sadece kendi nefesimi duyuyordum. Sonra yavaşça doğruldum. Tüm cesaretimi toplayıp dışarı baktım ama dışarısı zifiri karanlıktı.

Normalde ay aydınlığı olması lazım diye düşündüm. Bir tek mezarlığı görebiliyordum. Bahçedeki ağaçları bile göremiyordum.  Sonra mezarlığın alt yamacından bir şeylerin yukarı doğru çıktığını gördüm. İnsana benziyorlar ama üzerlerinde parıltılı bir elbise var gibi. Daha fazla bakamayıp, perdeyi kapadım ve yorganı başıma çektim. Sonrasında sabah uyandığımı hatırlıyorum.

Hemen evdekilere sordum “Ağlama sesi duymadınız mı? Kapı açıldı kapandı; duymadınız mı?” diye ama “Duymadık” dediler… Annem köyde bir teyzeye götürdü okuttu beni. Ama çok kötüydü… Hala o ağlama seslerini hatırlarım.

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin